Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها
WORLD GROUP SEMIFINALS
SERBIA *Levels w/* CANADA 1-1
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoors)i
Novak Djokovic (SRB) d. Vasek Pospisil (CAN) 62 60 64
Milos Raonic (CAN) d. Janko Tipsarevic (SRB) 57 63 36 63 10-8
CZECH REPUBLIC *Leads* ARGENTINA 2-0
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoors)i
Radek Stepanek (CZE) d. Juan Monaco (ARG) 76(3) 63 62
Tomas Berdych (CZE) d. Leonardo Mayer (ARG) 64 46 63 64
WORLD GROUP PLAY-OFFS
SPAIN *Leads* UKRAINE 2-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoors)i
Fernando Verdasco (ESP) d. Alexandr Dolgopolov (UKR) 36 64 64 62
Rafael Nadal (ESP) d. Sergiy Stakhovsky (UKR) 60 60 64
NETHERLANDS *Leads* AUSTRIA 2-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoors)i
Robin Haase (NED) d. Oliver Marach (AUT) 64 63 61
Thiemo de Bakker (NED) d. Jurgen Melzer (AUT) 57 75 57 64 61
CROATIA *Levels w/* GREAT BRITAIN 1-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoors)i
Andy Murray (GBR) d. Borna Coric (CRO) 63 60 63
Ivan Dodig (CRO) d. Daniel Evans (GBR) 63 62 63
SWITZERLAND *Leads* ECUADOR 2-0
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoors)i
Stanislas Wawrinka (SUI) d. Emilio Gomez (ECU) 64 63 63
Marco Chiudinelli (SUI) d. Julio-Cesar Campozano (ECU) 36 61 63 76(7)i
GERMANY *Leads* BRAZIL 2-0
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoors)i
Philipp Kohlschreiber (GER) d. Rogerio Dutra Silva (BRA) 63 75 64
Florian Mayer (GER) d. Thomaz Bellucci (BRA) 64 61 62
AUSTRALIA *Leads* POLAND 2-0
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoors)i
Lleyton Hewitt (AUS) d. Lukasz Kubot (POL) 61 63 62
Bernard Tomic (AUS) d. Michal Przysiezny (POL) 75 76(1) 64
ISRAEL *Leads* BELGIUM 2-1
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoors)i
Steve Darcis (BEL) d. Dudi Sela (ISR) 61 62 62
Amir Weintraub (ISR) d. Ruben Bemelmans (BEL) 63 26 67(2) 76(4) 64
Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) d. Steve Darcis/Olivier Rochus (BEL) 63 57 16 75 63
JAPAN *Levels w/* COLOMBIA 1-1
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoors)i
Kei Nishikori (JPN) d. Alejandro Falla (COL) 63 64 64
Santiago Giraldo (COL) d. Go Soeda (JPN) 64 36 75 36 61
AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
DOMINICAN REPUBLIC *Leads* CHILE 2-0
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoors)i
Jose Hernandez (DOM) d. Paul Capdeville (CHI) 64 76(3) 75
Victor Estrella (DOM) d. Christian Garin (CHI) 75 62 64
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
CHINESE TAIPEI *Leads* INDONESIA 2-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoors)i
Huang Liang-Chi (TPE) d. Wisnu Adi Nugroho (INA) 60 61 63
Chen Ti (TPE) d. Christopher Rungkat (INA) 62 63 61
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
SLOVENIA *Leads* SOUTH AFRICA 2-0
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoors)i
Blaz Rola (SLO) d. Rik de Voest (RSA) 61 64 64
Blaz Kavcic (SLO) d. Ruan Roelofse (RSA) 61 63 64
SLOVAK REPUBLIC *Leads* SWEDEN 2-0
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoors)i
Andrej Martin (SVK) d. Isak Arvidsson (SWE) 62 63 64
Lukas Lacko (SVK) d. Markus Eriksson (SWE) 62 63 64
AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND
EL SALVADOR *Leads* VENEZUELA 1-0
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoors)i
Rafael Arevalo (ESA) d. David Souto (VEN) 5-7 6-3 7-6(3) 6-1
Marcelo Arevalo (ESA) v Ricardo Rodriguez (VEN) [Pending]i
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
NEW ZEALAND *Leads* PHILIPPINES 2-0
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoors)i
Michael Venus (NZL) d. Ruben Gonzales (PHI) 46 63 46 76(4) 60
Jose Statham (NZL) vs. Johnny Arcilla (PHI) 64 62 64
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
LATVIA *Levels w/* FINLAND 1-1
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoors)i
Micke Kontinen (FIN) d. Mikelis Libietis (LAT) 64 46 63 64
Ernests Gulbis (LAT) d. Herkko Pollanen (FIN) 62 64 61
MOLDOVA *Levels w/* PORTUGAL 1-1
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoors)i
Radu Albot (MDA) d. Gastao Elias (POR) 63 26 64 64
Joao Sousa (POR) d. Maxim Dubarenco (MDA) 67(4) 76(4) 61 63
|