نمایش پست تنها
قدیمی 08-08-2016, 12:43 PM   #27
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : المپیک ریو 2016 (Rio de Janeiro Olympic Games ) دیدگاهها و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس

در ابتدا تولد راجر فدرر عزیزو به دوستدارانش تبریک میگم امیدوارم بازم ببینیمش باصلابت در سال 2017.
انصافا این خوان حیف شد توی تنیس نتونست به حقش برسه خیلی بدشانس بود که در اوج مصدوم شد دیشبم نشون داد چه تنیسور خوبی و جز معدود تنیسورایی که اکثرا دوسش دارن با اینکه خصوصا راجرو در فینال اپن امریکا بردش اما بسیار تنیسور خوب دوس داشتنی ، بی نهایت دیوووونه اون استایل فورهند این بشرم با اون قدرت خیلی خوب فورهند میزنه امیدوارم رو سکو ببینمش و بکهندشم به مرور رو فرم بیاد سال بعد قطعا میتونه مدعی جدی باشه در بازی ها.
اما نواک عزیز تنیسور خاص صربستانی باخت بدجاییم باختش و خیلی ناراحت شدم از اشکش که نشون میداد چقدر این المپیک مهم بودش نواک بیرون از زمین تنیس رفتار بسیار ستودنی داره که در دهکده المپیک بیشتر نمود پیدا کرد.
اما این نکته دوس داشتم بگم که حرف عجیب نزنین و بچه گانه فکر نکنین همه دنیا میدونن در المپیک مدال و جنسش مهم نه اینکه تیمی یا انفرادی.
کسی نمیاد بگه مایکل فلپس افسانه ای مثلا nتا چون تیمی طلا داره پس جزو افتخاراش نیست حرفی که قبلا علاقه مندان نادال میزدن که با کمی فکر میشه فهمید کیفیت اصل و خوشبختانه راجر طلا و نقره المپیکو داره که نه نواک داره و نه رافا هرچند رافا کارشو در 2008 به نحو احسن انجام داد نوش جونش.
اینو گفتم به اینجا برسم که نواک با اینکه حذف شد اما تو دو نفره شانس داره نبود برادران برایان و حذف برادران ماری و تیم فرانسوی شرایط برای هم رافا و خصوصا نواک خیلی بهتره با این تفاوت که دیگه در تنیس دو نفره فقط خود طرف مهم نیست و هم تیمی هم نقش بسزایی داره من اشنایتی نسبت به هموطنش ندارم اما حذف بنظرم صربیناتورانه(ناباورانه) نواک انگیزشو در دوبل بیشتر میکنه.نواک در المپیک ها فقط یدونه برنز داره و خودشم میدونه ی طلا المپیک میتونه کامل تر کنه کارنامشو حالا اگه میخواد انفرادی باشه میخواد دوبل باشه باید این چند روزو صبر کرد.
در هر صورت امیدوارم خوان رو سکو ببینیم و اصلا اول بشه چرا که نه ورزش غیرقابل پیش بینی و به شخصه دوس دارم کسی قهرمان بشه که کمتر کسی روش حساب باز کرده از شرایط نادال خبر ندارم اما قرعه ماری خیلی شانسشو برای مدال افزایش داده هرچند بنظرم باز هم شگفتی خواهیم دید.
واقعا حیف شد راجر اگه بود بنظرم با توجه به نبود خیلی از تنیسورا خصوصا در دوبل در کنار هینگیس بنظرم میتونست حداقل یه مدال خوش رنگ بگیره اما نشد و با طلا و نقره المپیک بنظر به پایان المپیکاش رسید دروووود بر شرفش
یا حق

omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: