نمایش پست تنها
قدیمی 01-14-2014, 02:56 AM   #168
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
سلام کوشا جان
حتما دوستان دیگه بیشتر شما رو با تنیس آشنا میکنن ولی من خودم چون چندین ساله تنیس می بینم و بازی هم میکنم ی چند پیشنهاد برای شروع دارم
  • شمایی که تازه داری شروع میکنی بهتره ابتدا فقط بازی های تنیس و به خصوص گرند اسلم که بازیکن های قوی در اون شرکت میکنن رو ببینی.روی استایل ضربه زدن و دویدن تمرکز کنی تا یک کم ببینی چه طور میشه فقط ی توپ رو زد گر چه تقلید از آدم های حرفه ای اون قدر هم خوب نیست .همین طور که داری بازی ها رو میبینی قطعا با مرور و دیدن دوباره قوانین خود به خود وارد مغزت میشه ولی چندین ماه طول میکشه تابتونی تنیس رو در حد متوسط بفهمی
  • نکته ی بعدی این جاست که برای فهمیدن سختی و جالبی و هیجان انگیز بودن بازی باید بری ی راکت و 4 تا توپ بخری و اگر یک مربی بگیری که خیلی هم نمی خواد حرفه ای باشه.بعد فقط اون توپ واست بندازه و تو ضربه بزنی ولی اگر از قبل ندیده باشی که دستت رو چه طور حرکت بدی دچار مشکل میشی پس استیل زدن خیلی خیلی مهمه
  • اگر هم قادر به مربی به هر لحاظی نیستی می تونی یکی رو پیدا کنی که فقط واست توپ بندازه. بعدش هم دیگه حرفه ای میشه میتونی مربی حرفه ای بگیری
  • اما زیبایی تنیس به فهم و فکر در اونه سعی اصطلاح های تنیس رو یاد بگیری و از اونا استفاده کنی یادت باشهدر ابتدا بازیت راکت افراد حرفه ای تو رو حرفه ای نمی کنه ولی راکت نادال یا جوکو باز بهتره اما دروه فدرر رو خط بکش.دنبال شهرت و بزرگی نباش تا بفهمی تنیس چیه دنبال پوشیدن گرون ترین لباس نباش.
  • می تونی از فیلم های تنیس هم چیز های خوبی یاد بگیری که در همین سایت هم این فیلم ها وجود داره
  • اگر هم قادر هستی و امکان داری از نزدیک تنیس حرفه ای حتی در همین ایران داری برو و ببین واقعا کمک میکنه.
  • و در آخر توصیه من که از همه مهم تره اینه که فقط و فقط از تنیس بازی کردنت و دیدنت لذت ببر همین و بس
سلام دوست عزیز مشتاقم بدونم چرا فدرر را از موارد پیشنهادیت حذف کردی؟ دلایل عنی داره؟
مرسی
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: