نمایش پست تنها
قدیمی 01-07-2011, 02:39 PM   #16
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
دوست عزیز بهتره دوباره پست منو بخونی من گفتم که در این دوره امکان نداره دوره جیمی امکانش بود ولی الان نه
توی این دوره از ورزش حرفه ایی نه فقط تنیس بلکه اکثر ورزش ها نمیشه 14 سال توی اوج بود چه برسه 24 سال اگر فرض کنیم یه نفر بتونه تنیسوری باشه درحد جوکویچ 2010 (که نمیتونه) باید 21 سال بازی کنه تا اون رکورد رو بزنه
مطمئنا اشتباه نمیکنم چون غیرمنطقیه، راجر 29 سالشه همه دارن بهش میگن کی خداحافظی میکنی

تعداد عناوین کانرز طی 17 سال بدست اومده نه 24 سال راجر هم اگر توی هر جامی شرکت میکرد نمیتونست این رکورد رو بشکونه ورزش الان حرفه ایی شده عمر حرفه ایی گری توی ورزش خیلی کم شده، بهترین سال راجر 2006 بود آیا کسی میتونه درحدود 20 سال در حد راجر 2006 یا رافای 2010 باشه؟ حتی اگه توی تورنمنتهای کوچک شرکت کنه بازهم نمیتونه چون تعداد بازیهای کمتری توی اون تورنمنتها برگزار میشه بازم تکرار میکنم دیگه توی این دوره امکانش نیست و دلایلش مختلفه
دوست من . من در اخر پست قبلیم هم نوشتم این رکورد قابل شکست هست اما شاید چون کسی دنبالش نمیره این روزها . شکسته نشه! بحث من سر قابل یا غیر قابل شکسته شدن بود که به نظرم قابل شکست هست.
خب الان شما حرف خودتون رو تکرار کردین که بازیکنی 20 سال شبیه راجر در سال 2006 باشه!اولا که 20 سال شبیه 2006 تقریبا رکوردی به مراتب بالاتر از کانرز به دست میاد. در ضمن مشخصا نمیشه کسی 20 سال در اون سطح باشه...اما اگر کسی 24 سال بازیکنه و یک بازیکن خیلی معمولی باشه و سالی 50 تا بازی رو ببره( نه 90 تا) میتونه این رکورد رو بشکنه. عنواینش 17 سال هست اما بازیهای رسمی که کانرز برده و شمرده شده بیشتر هست...
راجر اگر از روز اول در هرجامی شرکت میکرد الان نزدیک اون رکورد بود بدون شک. البته نظرات شخصی ما با هم متفاوت هست. و این کاملا واضح هست. چون به نظر بنده کار خیلی اشتباهی هم هست همه حرف از خداحافظی راجر میزنن. چکار دیگه باید بکنه؟ پا به پای بازیکنای 22-3 ساله داره بازی میکنه . اکثرا میبره یا بازیهای خیلی نزدیکی انجام میده.
شما یک نگاه به رکورد راجر در چند سال اخیر بنداز...راجر از ابتدای ساال 2002 داره بیش از 60 بازی میبره و این در حالی هست که در این 4-3 سال اخیر اگر رندش کنیم..تفریبا فقط در گرنداسلم ها و مسترزها بازی کرده و همچنان بالای 60 بازی رو برده..حالا شما حساب کن اگر تورنومنت های کوچک که فراوان هست در تور رو راجر بازی کنه...اون عدد 60 برد در سال به کجا میرسه؟ تازه این مال وقتی هست که راجر سر وقت خداحافظی کنه . نه شبیه کانرز که 7-8 سال اظافه بازی کرده...یعنی راجر 34-5 ساله نمیتونه 40-50 بازی در سال رو در تورنومنت های کوچک بازی کنه و ببره؟ نظر شخصی بنده میگه که میشکست این رکورد رو...البته مهم نیست چون اصلا نه راجر نه هیچ بازیکنی با این طرز فکر نمیاد برای بازی.
حرف من فقط این بود که اون رکورد قابل شکست هست . همین!
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: