نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010, 05:17 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها

کلا معلومه که دو سال هم نیست تنیسو دنبال میکنی شایدم کمتر، حداقل از طرز پست دادنت این وضعیت معلومه!

شاید اینچیزی که میگم به گوشتون نخورده یا نتونید درکش کنید.
از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، اگه راستشو بخواین من کمتر از 24 ساعته که با تنیس آشنا شده ام. اونقدر سنم کمه که نمی تونم این مسایل که همانا حکمت باختن های اخیر فدرر به انواع و اقسام تنیسورهای رنک پایین در سطج تخصصی راجر که هارد باشه در عین صحت کامل جسمی!! و نداشتن کمترین استرس و دغدغه!! رو درک کنم. چون درکش احتیاج به انیشتین هایی همچون شما داره... به قول محمد جان راجر برای اینکه توی این سن مصدوم نشن، شونصد تا مچ پوینت رو از دست می دن. طبق فرمول پیچیده شما راجر به حریفش نمی بازه بلکه پیش خودش می گه خب یه پوینت دیگه رو اگر بگیرم بازی رو برده ام، اما چون خیلی لرد هستم و ضمنا امکان داره توی این سن با گرفتن همین تک پوینت مصدوم بشم و اگر مصدوم بشم چند صد میلیون دلارم دود شه و من تکدی گر بشم، بهتره که این یه پوینت رو نگیرم چون ارزش نداره که. من که این همه گرند اسلم دارم، چه لزومی داره از مچ پوینتم در مسترز هارد کورت استفاده کنم؟ هان؟! پس به جای گرفتن این مچ پوینت این بازی رو می بازم در عوض طرفدارانم با شعار معروف "بابا تو دیگه کی هستی!" منو تحسین می کنن. منم از این همه محبتشون قند تو دلم آب می شه. مگه نه؟!

الان که حساب می کنم می بینم که خداییش شماها خیلی سرتون می شه از تنیس! معلوم نیست من با چه اعتماد به نفسی توی این فروم به خودم اجازه می دم که ابراز وجود کنم؟! الحق والانصاف که سر قفلی این فروم رو باید بی درنگ به نام شما بزنند و یه بک گراند بزرگ هم از عکس راجر پشت تمام صفحات این تالار باید خود نمایی کنه. در اولین صفحه هم باید حتما نوشته شه که فروم تنها تنیسور دنیا فدرر (بقیه برن بمیرن). ورود کلیه افراد کم سواد و زیر فوق دکترای شناخت ابعاد زندگی شگفت انگیز فدرر ممنوع! مدارک باید توسط طرفداران فدرر حتما مورد تایید قرار بگیرد!

واقعاً من پیش خودم چی فکر کردم که در حضور شما به خودم جرات حرف زدن می دم؟!
با این اوصاف فکر می کنم احتیاج دارم قبل از ورود به کودکستان شما حتماً حتماً دوره ی آمادگی رو طی کنم.

یکی از سوالهایی که من در پاسخ دادنش برای ورود به کودکستان از علم لایزال شما با عرض شرمندگی تقلب کردم این بود که طرز نگارش ماه آوریل به زبان انگلیسی به چه شکله؟ من تا دیروز به اشتباه فکر می کردم April نوشته می شه اما با عنایت به امضای شما...

دریافتم که طبق معمول اشتباه می کرده ام و از اونجایی که شما سوادت به مراتب از بنده ی بیسواد زیادتره جواب درست که همانا نوشتن April با دو تا L هست رو در پاسخنامه نوشتم. به این شکل Aprill

شرمنده که بی اجازه از تجربه ی شما سوء استفاده کردم.

ویرایش توسط PowerVu : 04-13-2010 در ساعت 06:54 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: