Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت سینسیناتی 2014 امریکا
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور اصلی دیدارها
i2014 Western & Southern Open - Cincinnati
WTA Premier 5
ATP World Tour Masters 1000
Cincinnati / Mason, Ohio
United States of America
August 11 – 17, 2014
Edition: 113th (ATP)/86th (WTA)i
i$2,567,000/$4,017,355
Hard (Decoturf II)/Outdoors
RESULTS — TUESDAY, 12 AUGUST, 2014
Women's Singles — Second Round
i[2] Simona Halep (ROU) d. Kirsten Flipkens (BEL) 6–4, 6–2
i[5] Maria Sharapova (RUS) d. Madison Keys (USA) 6–1, 3–6, 6–3
i[12] Caroline Wozniacki (DEN) d. Shuai Zhang (CHN) 6–2, 6–3
Women's Singles — First Round
i[WC] Christina McHale (USA) d. [Q] Nicole Gibbs (USA) 4–6, 6–3, 6–1
i[15] Carla Suarez Navarro (ESP) d. Tsvetana Pironkova (BUL) 6–3, 1–6, 6–2
Ekaterina Makarova (RUS) d. Daniela Hantuchova (SVK) 6–2, 6–2
i[14] Sara Errani (ITA) d. [Q] Yanina Wickmayer (BEL) 7–5, 3–6, 7–6(2)i
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Camila Giorgi (ITA) 6–4, 6–7(7), 6–3
i[16] Lucie Safarova (CZE) d. Venus Williams (USA) 6–7(2), 6–3, 6–4
Sabine Lisicki (GER) d. Roberta Vinci (ITA) 6–3, 2–6, 6–2
Kurumi Nara (JPN) d. Romina Oprandi (SUI) 6–0, 6–2
i[Q] Zarina Diyas (KAZ) d. [Q] Irina-Camelia Begu (ROU) 7–6(4), 7–6(5)i
Sloane Stephens (USA) d. Andrea Petkovic (GER) 6–3, 6–3
Barbora Zahlavova Strycova (CZE) d. [L] Mona Barthel (GER) 7–5, 6–0
i[Q] Annika Beck (GER) d. Garbine Muguruza (ESP) 6–3, 2–6, 6–3
Women's Doubles — First Round
A Pavlyuchenkova/L Safarova (RUS/CZE) d. M Hingis/F Pennetta (SUI/ITA) 7–6(8), 1–6, 10–6
i[6] T Babos/K Mladenovic (HUN/FRA) d. J Goerges/A Groenefeld (GER/GER) 6–2, 6–3
i[8] A Kudryavtseva/A Rodionova (RUS/AUS) d. H Chan/Y Chan (TPE/TPE) 6–4, 6–3
i[WC] M Oudin/T Townsend (USA/USA) d. J Jankovic/K Koukalova (SRB/CZE) 0–6, 6–0, 11–9
K Date-Krumm/A Hlavackova (JPN/CZE) d. C Dellacqua/M Lucic-Baroni (AUS/CRO) 3–6, 6–1, 10–3
Men's Singles — Second Round
i[1] N Djokovic (SRB) d. G Simon (FRA) 63 46 64
i[3] S Wawrinka (SUI) d. [Q] B Becker (GER) 63 76(5)i
Men's Singles — First Round
i[9] E Gulbis (LAT) d. I Dodig (CRO) 76(8) 76(4)i
M Youzhny (RUS) d. [12] J Tsonga (FRA) 61 64
i[13] R Bautista Agut (ESP) d. M Klizan (SVK) 62 46 75
i[14] M Cilic (CRO) d. F Lopez (ESP) 63 64
A Seppi (ITA) d. S Giraldo (COL) 46 62 75
J Benneteau (FRA) d. [LL] B Rola (SLO) 67(7) 63 76(7) - Saved 1 M.P
i[Q] J Ward (GBR) d. G Garcia-Lopez (ESP) 62 36 61
i[WC] R Ginepri (USA) d. D Thiem (AUT) 63 57 75
i[WC] S Johnson (USA) d. [Q] B Paire (FRA) 64 61
V Pospisil (CAN) d. R Stepanek (CZE) 57 61 76(4) - Saved 3 M.P
Men's Doubles — First Round
R Lindstedt (SWE)/M Matkowski (POL) d. [Alt] J Murray (GBR)/J Peers (AUS) 57 63 10-3
J Cabal (COL)/T Robredo (ESP) d. P Kohlschreiber (GER)/G Monfils (FRA) 57 63 10-3
G Garcia-Lopez (ESP)/S Giraldo (COL) d. F Fognini (ITA)/M Fyrstenberg (POL) 36 64 10-3
V Pospisil (CAN)/J Sock (USA) d. R Bopanna (IND)/A Qureshi (PAK) 75 62
M Cilic (CRO)/S Gonzalez (MEX) d. T Huey (PHI)/D Inglot (GBR) 63 36 10-5
|