نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2010, 11:17 AM   #45
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

سلام

من هم قهرمانی راجر فدرر رو به همه ی هوادارهای خوبش تبریک عرض می کنم.

کاش بازی نوله اون اواخر افت نمی کرد و ست سوم یه طرفه نمیشد. اگر مثل ست اول، بازی تنگاتنگ بود خیلی هیجانش بیشتر بود.

اما دوستانی که بازی رو تا اخر از کانالهای سوئیس دنبال کردند دقت کردید چقدر مراسم طولانی شد؟ اون آقا پیره یه عالمه حرف زد! من تا حالا مراسم به این کشـــــــــــــــــداری ندیده بودم. جالب اینه که کار خاصی هم نمی کردند و الکی طولش دادند.

جالبترین قسمت مراسم اهدای گردن آویز به Ball Kids بود که خدا میدونه چقدر تو دلشون خوشحالی میکردند که نواک و راجر دو تا از ستاره های دنیای تنیس دارند به گردنشون نشان یادبود آویزون می کنند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: