نمایش پست تنها
قدیمی 08-22-2012, 10:01 AM   #122
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
سلام به دوستای گلم . قبل از هر چیز با تاخیر برد راجر عزیز و قهرمانی تو مسترز سینسیناتی رو به هوادارای اسطوره تنیس و خودم تبریک میگم .
خدمت دوست عزیزم افشین جان هم سلام ویژه دارم .افشین جان تو پیشکسوت همه ما هستی و نباید وارد این مسائل حاشیه ای و کل کل بچه گونه با دوستمون soroush djokovic بشی چون از اقتدارت کم میشه و این دلخواه ما نیست .کاملا مشخصه ایشون جنبه باخت رو ندارن و از روی حرص و عصبانیت و نفرت مطالبی رو بیان میکنن .
soroush djokovic نازنین :
بخشی از حرف شما درسته و رافا راجر رو بیگل کرده ولی نه در مسترز بلکه در فینال گرند اسلم رولند گاروس سال 2008 که رافا اون بازی رو 0-6 ، 3-6 ، 1-6 برد این رو گفتم که بدونید اطلاعات ناقصی دارید . ضمن اینکه راجر هم تا بحال سه بار رافا رو بیگل کرده : اولین بار تو فینال گرند اسلم ویمبلدون سال 2006 که راجر اون بازی رو 3-6 ، 7-6 ، 6-7 ، 0-6 برد . دومین بار تو فینال مسترز هامبورگ سال 2007 که اون بازی رو راجر 0-6 ، 2-6 ، 6-2 برد . سومین بار در دور گروهی بارکلیز سال 2011 که راجر اون بازی رو 0-6 ، 3-6 برد . ضمن اینکه ما طرفدارای راجر احترام بسیار زیادی برای رافا و طرفداراش قائل هستیم و اطمینان داریم طرفدارای رافا هم نسبت به راجر و هواداراش احترام قائلند . گیرم پدر تو بود فاضل ، از فضل پدر تورا چه حاصل . گیرم رافا راجر رو یکبار بیگل کرده باشه که راجر هم سه بار این کار رو کرده که هامبورگش تو سطح clay بوده که رافا توش اسطوره است . ولی این چه ربطی به نواک داره هر وقت نواک مقابل راجر همچین نتیجه ای گرفت شما بیا و درباره اش حرف بزن . البته این رو هم باید بگم که شایستگیها و درخشش و پیشرفتهای اخیر نواک بر کسی پوشیده نیست ولی مقایسه اون با راجر و قراردادن نواک کنار راجر و رافا به صرف بردن چند گرند و مسترز خیلی زود به نظر نمیاد ؟ به امید روزیکه شما هم جنبه باختهای سنگین و اینچنینی رو پیدا کنید .
ببین دوست عزیز من بارها گقتم که در خوب بودن راجر هیچ شکی نیست ولی با رو دور امدن اندی و دل و نواک دبگه نمیتونه به اون صورت گرند بگیره. من فقط میخوام این رو به شما بگم که تو مسترز بازیکنای حرفه ای تمام تلاششون رو نمیکنن. به قول شما راجر رافارو بیگل کرده تو مسترز خاک رس پس چرا هیچ وقت نتونسته رولند گاروس رو در بودن رافا ببره؟ چون مسلما رافا روش بازیش تو مسترز و گرند فرق میکنه. ببین داداش من اصلا حرصم نگرفته که نواک باخته. من بیشتر از این ناراحتم که شما نمیخواید درک کنید تنیسورهای حرفه ای تمام تلاششون رو واسه مسترز نمیزارن. حالا میبینیم راجر شما تو یو اس اپن بهتره یا نواک ما.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
A!i