نمایش پست تنها
قدیمی 04-14-2016, 10:31 AM   #26
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونته کارلو 2016 (Monte-Carlo Rolex Masters)

دوست گرامی آقای محسنیان، درود. من فکر می کنم فرمایش شما خیلی منطقی نیست چون در اینصورت فدرر نباید درباره سطح بازی نادال در خاک رس صحبت کنه چون در فینال رولند گاروس در مقابلش بیگل شد، ماری هم نباید درباره فدرر و سطح بازیش در Hard court صحبت کنه چون دو سال پیش و در مسابقات آخر فصل در لندن بیگل شد. نادال هم نباید در این مورد حرفی از فدرر بزنه چون اون هم توی همین مسابقه های آخر فصل در بازی با فدرر بیگل شد و ...
به نظر من فرمایش شما مستدل نیست و در ضمن شما درباره یک بازیکن معمولی صحبت نمی کنید. درباره بازیکنی صحبت می کنید (سادرلینگ) که به سلطه نادال در خاک رس پایان داد و همیشه تنیسور خوب و قابل احترامی بوده. هیچوقت سوپراستار این ورزش نبوده اما همیشه در استانداردهای بالا بازی کرده و این رو نه فقط در خاک رس بلکه در کورت های متفاوت مثل چمن نشون داده. در ضمن صحبت اون با کلی تعریف از جوکوویچ شروع شد و اینکه در حال حاضر بردنش تقریبا غیر ممکن هست اما "اگر" ضعفی نسبی در بازی نوله باشه این ضعف در خاک رس هست و در این سطح میشه راحت تر اون رو برد.
من برای همه طرفداران منطقی نواک جوکوویچ از جمله شما و behsen عزیز بسیار احترام قائلم و با اینکه هیچ علاقه ای به نوله ندارم اما از اینکه دیروز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی خیلی منطقی و عالی حرف زد و همنیطور بعد از باختش شکست رو خیلی منطقی قبول کرد لذت بردم. فکر می کنم نواک برای محبوب شدن در همه نقاط دنیا احتیاج داره که همیشه مثل دیروز منطقی باشه و خیلی سریع عصبانی نشه و ...> در انتها باید بگم که همه ما باید در این انجمن با هم دوست باشیم و بحث های سازنده بکنیم و امیدوارم نقل قولی که از سادرلینگ نوشتم شما رو آزرده نکرده باشه. نواک تنیسور بی نظیر و بسیار خوبی هست و باخت هم روی دیگر ورزش هست و من به عنوان طرفدار راجر فدرر به خاطر همه دستاوردهای بی نظیر نواک در دو فصل اخیر کلاهم رو براش بر می دارم. آخر هفته خوبی رو برای شما و همه دوستان آرزو می کنم.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: