نمایش پست تنها
قدیمی 07-12-2011, 08:44 AM   #41
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
serbia vs argentina برام خیلی جالبه که صربستان به عنوان میزبان بازی نیمه نهایی رو تو چه زمینی برگزار میکه هارد یا کلی؟ به نظر شما دوستان تو چه زمینی برگزار میشه؟ به نظر من صربستان تو کلی کورت برگزار میکنه چون هم ذلپو و هم نلبی هاردشون قویتره نسبت به کلی کورت. spain vs france این دیدار دیگه کاملا مشخصه تو کلی کورت برگزار میشه و اسپانیا میتونه به عنوان میزبان انتقام سال 2010 رو از فرانسه بگیره.

به نظر من تو هر زميني بازي كنه تقريبا ميتونه شرايط يكسان باشه!آرژانتين در كلي باشه چلا رو داره كه ميتونه به نفعش باشه،همچنين با داشتن دلپوني كه امسال تو خاك خوب نشون داده ميتونه براي صرب خطرناك باشه..در بازي هاي انفرادي به نظر من تنها دليل برتري صرب از آرژانتين نواك جوكويچ هست كه خيلي ميتونه كمك تيم كشورش كنه ولي در دوبل صربستان و آرژانتين خيلي شرايطشون نزديك همه...احتمالا دوبل تيم صرب نواك/نستور باشه كه ميشه شكستشون داد!به نظر من تو هارد برگزار كنه به نفعه صرب هست چون كه تو دوبلم ميتونن بهتر باشن.ترويكي و نواك بازيكنان مهم صرب (در خاك) و نلبي و دلپو براي آرژانتين...من احساسم اينه كه در هارد برگزار ميشه چرا كه اونوقت هم نواك،تيپسارويچ و ترويكي ميتونن خوب ظاهرشن چرا كه هر سه اينا هارد رو بيشتر ميپسندند...در مقابل فشار بيشتري بر روي دلپوني و نلبي مياد چرا كه چلا در هارد وضعيت خوبي نداره...البته موناكو رو فراموش نكنيم كه در خاك عملكرد خوبي داره ها!

شايد فرانسه بازي رو برد!!!كي ميگفت اسپانيا با اون زمين از سد آمريكا ميگذره . . . بازيكنان خوبي در خاك داره فرانسه... ولي تيم مورد علاقه فعلا اسپانيا هست..با وجود نادال ديگه بردشون دو برابر حتمي هست.
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: