نمایش پست تنها
قدیمی 06-12-2012, 01:31 AM   #313
radio
Junior Member

آواتار radio

پستها: 13
سپاس: 87
در 13 پست 97 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: nadal only

حدود 10-12 سال پيش بود كه هر وقت اخبار رو گوش ميكردم ميگفت روجر فدرر قهرمان فلان مسترز يا گراند شد . روجر فدرر اين تنيسور رو برد روجر اونو برد ، روجر ، روجر ، روجر‌ ... همش شده بود روجر . آندره آغاسي ، پيت سمپراس و همه بزرگان تنيس رو قلع و قمع ميكرد وجامها رو بالاي سرش ميبرد ، ديگه خسته شده بودم و به خودم ميگفتم چرا كسي پيدا نميشه روجر رو بزنه، كه ناگهان يه پسر خوشتيپه اسپانيش ، با لباس تاپ و موهاي بلند وارد ميدون شد و با قدرت بدني فراوون و يه سمجي خاص روزگار خوش اسطوره تنيس روجر فدرر رو خراب كرد و بد جوري به پر و پاي اسبي كه روجر سالها سوار بر اون ميتاخت، پيچيد و بلاخره اونو به زمين انداخت . رافايل نادال از همون موقع بود كه توي قلبم جا گرفت.
ودر مورد روجر بايد بگم خارج از هر بحثي يه تنيسور استثناييه ، و شخصا اعتقاد دارم اون رو بايد گيريت روجر ناميد چون سوا از تمام تنيسورهاي اسبق و بسيار پرعنوان سالهاي دور، اون تونسته در شرايط امروز ورزش قهرماني كه بسيار سختتر از دهه هاي گذشته است ،خودش رو در بالاترين سطح از ورزش تنيس قرار بده كه شايسته تقديره.
در مورد جوكو هم بايد بگم كه تنيسور فوق العاده ايه ولي من از منش اين تنيسور خوشم نمياد چون در قياس با روجر و رافا از شخصيت ضعيفي برخورداره ،و حركات و ادا واطفار و كارها ومصاحبه هاش همش يه جور مغرورانست ، نميدونم آخه كجا رو گرفته كه اينقدر غرور داره.
خوشحالم كه تنيسور محبوبم نادال امروز هم يه گرنده ديگه هم برد و هم مارو از حركات عجيب وغريب بعد از قهرمانيهاي نوواك ، نجات داد. سري قبل كه پيرهنش رو جر داده بود ، خدا ميدونه اين دفعه ميخواست چكار كنه ... .

تبريك ميگم قهرماني رافيل نادال رو به همه ي دوست دارانش.
radio آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی radio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: