نمایش پست تنها
قدیمی 05-25-2016, 05:01 PM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط superman of swiss نمایش پست ها
سلام پاور عزیز
بنده از سایت batman stream نتونستم مشاهده کنم و تصویر load نشد اما از سایت cricfree.sx از شبکه های euro sport و tsn میتونم تقریبا بدون قطعی بازی ها رو ببینم.
اینترنت 512 نامحدود مخابرات

با درود و سپاس فراوان

مخابرات شهر تهران به این صورت هست؟

عجیبه... شما با 512 بدون قطعی و اینجا با 1024 با قطعی کامل!

آخه چطور پس روی سایت Cricfree یورو اسپورت کلا اینجا دم به ثانیه قطع میشه و مثلا هر 30 ثانیه یک بار به اندازه چند فریم تصویر عوض میشه...

من بیشتر به اینترنت دسترسی دارم تا تلویزیون، اما از شانسم اونقدر وضع اینترنتم به هنگام استفاده سایتهای خارجی، خرابه که هیچ چیز رو نمیشه تماشا کنم.

نتایج تست دیگر دوستان به چه صورته لطفا؟

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: