نمایش پست تنها
قدیمی 08-01-2011, 06:00 PM   #9
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pinkthewall نمایش پست ها
بازیکنان ایران از تنیس چیزی به جز تفریح را نشناخته اند.(این تایپیک همینجا بسته شد).
برای حرفه ای بودن باید اصول حرفه ای بودن رعایت شود و با نشستن در خانه و تخمه خوردن ایران در رشته تنیس به هیج جایی نخواهد رسید.سوالات بازیکنان ایران:فدرر از چه رنگی خوشش می آید؟ لباس آقاسی چرا زرد بود؟ به نظر شما بهترین بازیکن کیست؟
سوالات بازیکنان خارج ایران: بهترین نوع تغذیه کدام است؟ بهترین روش تمرین چیست؟ بهترین بدنسازی برای تنیس کدام است؟ و... شاید بازیکنای ایران بگن ما این ها را می دانیم ،اما:عالم بی عمل به که ماند؟
#واقعا متاسفم#

دوست عزیز تاپیک به این عالی باز کردید،
ایده ی بسیار نوینی رو در این تاپیک مطرح کردید، ولی باید یه نکته رو در نظر بگیرید که از اعضای فعال سایت چند نفر در طول هفته یا روز به تمرین مداوم مشغولن؟؟

دلسردی در هر مسیری قطعا نتیجه ای جز پسرفت نخواهد داشت، خود من یکی از خوانندگان پر و پا قرص تاپیک هستم و با توجه به مشکلی که طی ماه اخیر داشتم 5 هفتس نتونستم تمرین کنم وگرنه حتما در تاپیک شرکت می کردم!

بزودی تمریناتم رو پیگیری می کنم و در این تاپیک هم صد در صد شرکت می کنم ولی نکته ای که خودتون بخوبی اشاره کردید جا نیفتادن ورزش زیبای تنیس بصورت حرفه ای در کشور هست که امیدوارم حداقل تا انغراض نسل فعلی که ما متاسفانه عضوی از اون هستیم این طرز تفکر کمی تغییر کنه و به این ورزش بعنوان یک رشته ی بچه پولدار ها نگاه نشه!!

در هر صورت امیدوارم با عدم مشارکت کاربران تاکنون به همین راحتی ناامید نشیم و در آینده این تاپیک یکی از پرطرفدار ترین ها بشه!

موفق باشید
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: