نمایش پست تنها
قدیمی 01-12-2014, 06:17 PM   #29
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

رافائل نادال از سرعت بالای زمین‌ها در اوپن استرالیا انتفاد کرد. مسئولین برگزاری این گرنداسلم تغییر زمین‌ها را تکذیب می‌کنند. فدرر هم می‌گوید چیزی عوض نشده است

تنیس 360:دو روز پیش از شروع اولین گرنداسلم سال در ملبورن، نفر اول جهان گفت: «شرایط امسال کاملاً با آنچه من خاطرم هست، فرق کرده. سرعت بازی روی این زمین‌ها بیشتر از دوره‌های گذشته است.»

رافائل نادال اسپانیایی که تنها یک بار در سال 2009 در اوپن استرالیا قهرمان شده اظهار داشت: «من واقعاً نمی‌فهمم چرا چیزی را تغییر دادند. چون در سال‌های گذشته در اوپن استرالیا بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام شد که طولانی بودند و تماشاچیان هم لذت می‌بردند.» نادال که اصولاً به دلیل سبک بازی‌اش زمین‌های آهسته‌تر مثل خاک رس را ترجیح می‌دهد، سال گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی زانوش در اوپن استرالیا غایب بود. او در ادامه گفت: «نمی‌دانم که این بهترین تصمیم بوده یا نه. من فقط یک بازیکن‌ام و تلاش خواهم کرد از همان مسابقه اول بهترین بازی‌ام را انجام دهم.»

برگزارکنندگان اوپن استرالیا تکذیب می‌کنند که نوع زمین‌ها را تغییر داده‌اند. به گفته آنها آب‌وهوا ممکن است روی سرعت بازی تاثیر گذاشته باشد.

راجر فدرر رقیب دیرینه نادال نیز فکر نمی‌کند که تغییر شرایط بازی در اوپن استرالیا باعث کوتاه‌تر شدنِ امتیازها شوند. این بازیکن سوییسی که تا کنون چهار بار در این تورنمنت قهرمان شده و به همراه آندره آغاسی و نواک جوکوویچ در این گرنداسلم رکوددار است، گفت: «ما در اینجا در مورد زمین‌های خیلی سریع صحبت نمی‌کنیم. من اصلاً نمی‌دانم مشکل چیست. تو هنوز می‌توانی راحت از ته زمین بازی کنی، هنوز می‌توانی چند متر پشت خط زمین توپ‌ها را برگردانی. این‌ها هنوز غیرممکن نیست.»

نادال در مرحله اول این تورنمنت 33 میلیون دلاری، باید روز سه‌شنبه در یک بازی نه چندان آسان به مصاف برنارد تومیچ استرالیایی برود که حمایت تماشاگران خودی را هم پشت سر خود خواهد داشت. تا فینال نیز او قرعه دشواری پیش روی خود دارد.

(منبع: http://tennis3sixty.com)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: