نمایش پست تنها
قدیمی 01-05-2012, 01:10 AM   #2
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

روز چهارشنبه و در هوايي سرد و همراه با باد شديد،راجر فدرر و رافائل نادال به راحتي به مرحله ¼ نهايي مسابقات تنيس دوحه صعود كردند.نادال در دو ست و با نتايج مشابه 6-2, 6-2 دنيس گِرِمِلماير آلماني را مغلوب كرد و فدرر 6-2, 6-3 از سد گِرِگا زمِليا اسلواك گذشت.
نادال:”شرايط آسان نبود،شما سعي مي كنيد كه در آخرين لحظه به سمت توپ حركت كنيد.من زمان خيلي زيادي براي تمرين در تعطيلات نداشتم،نه به اندازه اي كه مي خواستم.اين مسابقات واقعا مهم است و بهترين تمرين برايم است.”
در كنفرانس مطبوعاتي از نادال پرسيده شد كه چرا در اين دو بازي با چمدان مسافرتي به داخل زمين وارد شده؟نادال هم اعتراف كرد كه ابتدا خواسته شانه مصدومش را بهانه اين كار كند ولي دليلش چيز ديگريست:”در واقع اين چمداني است كه براي كامپيوتر،پلي استيشين و سيم هاي رابط آن ها استفاده مي كنم.من فراموش كردم كه كيف اصلي لباس هايم را به دوحه بياورم.”
نادال در مسابقه بعديش با ميخائيل يوژني روس ديدار مي كند كه در سه ست ايوو كارلويچ را شكست داد.
فدرر هم كه 19همين پيروزي متوالي خود را به دست آورد،در ديدار بعد با آندرياس سپي ايتاليايي روبرو مي شود.سپي با غلبه بر گيرمو گارسيا-لوپز پا به ¼ نهايي مسابقات گذاشت.

فدرر:”اين خيلي مهم است كه در باد به اعصاب خود مسلط باشيد،كاري كه شايد وقتي جوان تر بودم انجام نمي دادم.شما به آن عادت مي كنيد.من قبلا در اينجور شرايط به مشكل بر مي خوردم ولي بعد از تمرين زياد در اين شرايط،خودم را تطبيق دادم.”
سيد سوم رقابت ها،جو ويلفرد سونگا كه در ست اول بازي،دو ست پوينت را عليه خود مي ديد،توانست به بازي باز گردد و با نتيجه 7-6(8), 6-3 فلاويو كيپولا از ايتاليا را مغلوب خود سازد تا ديدار دور بعد خود را در برابر آلبرت راموس برگزار كند.راموس بدون هيچ زحمتي و با توجه به كناره گيري سيد ششم مسابقات،آلكس بوگومولوف به دور بعدي صعود كرد.
سونگا:”من دارم سعي مي كنم كه راهي براي شكست 4 بازيكن برتر پيدا كنم.من در حال بهبود بازيم هستم.هركدام از آن ها سلاح يا نقطه قوت متفاوتي دارند،من هم چيز متفاوت تري مي خواهم تا بهتر شوم.سعي مي كنم كه از نقاط قوت خودم پيروي كنم،هجومي بازي كنم و خوب سرويس بزنم و بيشتر به سمت تور حمله كنم.”

ديدار پاياني امروز به يك ماراتون نزديك تبديل شد،جايي كه گائل مونفيس در سه ست نزديك 7-5, 4-6, 7-5 بنجامين بكر را شكست داد.مونفيس در اواسط مسابقه از ناحيه زانو چپ آسيب ديد.او گفت كه”ذهنم قوي بود و پيروزي خوبي كسب كردم.”
حريف بعدي او،ويكتور ترويسكي صرب خواهد بود كه به سادگي و در دو ست ماتياس بَچينگر آلماني را مغلوب كرد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: