نمایش پست تنها
قدیمی 03-04-2012, 02:46 PM   #6
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

سه گانه فرر در آكاپولكو

مرد شماره 6 تنيس جهان، داويد فرر، براي سومين سال پياپي جام قهرماني مسابقات تنيس آكاپولكو را بالاي سر برد.فرر كه با ركورد 3 برد و 6 شكست در زمين هاي خاك مقابل فرناندو ورداسكو وارد زمين شد، به راحتي و با نتيجه 6-1, 6-2 هموطنش را مغلوب كرد تا پانزدهمين پيروزي متوالي در آكاپولكو را جشن بگيرد.سيد برتر رقابت ها از ابتدا كنترل مسابقه را به دست گرفت و 88 درصد امتيازات سرويس اولش را كسب كرد و دو بار در هر ست سرويس ورداسكو را بريك كرد تا پس از 70 دقيقه برنده شود.
فرر:”من خيلي خيلي خوشحالم.امشب بهترين بازي اين هفته خود را ارائه دادم.حس كردم كه خيلي محكم بودم و بازيم واقعا روند خوبي داشت.چون فرناندو ضربات محكمي دارد، مي دانستم كه بايد محكم باشم و ضرباتش را بازگشت دهم و به نظرم اين كار را خوب انجام دادم، مخصوصا در آغاز.همچنين مي دانم كه فرناندو امروز بهترين تنيس خود را نمايش نداد ولي در تنيس شما روزهاي خوب و بد داريد.”

ورداسكو كه اميد داشت اولين قهرماني خود پس از بارسلونا 2010 را به دست آورد، به ركورد 5 پيروزي و 12 شكست در ديدارهاي نهايي سقوط كرد.او گفت:”من مي خواهم براي عملكرد ضعيفم عذرخواهي كنم.خيلي ناراحتم كه نتوانستم به نحوي كه مي خواستم بجنگم.امروز نمي توانستم توپ را داخل زمين نگه دارم.واگذار كردن ديدار فينال هميشه سخت است، ولي اينگونه شكست خوردن بيشتر آزار دهنده است.مي خواهم به داويد و تيمش تبريك بگويم چون او قهرمان فوق العاده ايست و امشب يك بار ديگر اين را اثبات كرد.”

فرر كه به عنوان دومين بازيكني (بعد از توماس موستر) كه سه بار پياپي در آكاپولكو عنوان قهرماني را به دست آورده معرفي شد، به ركورد 14 برد و 14 باخت در ديدارهاي پاياني رسيد.بازيكن اسپانيايي در اين فصل عنوان قهرماني مسابقات اوكلند (با شكست روكوس) و بوينس آيرس (با شكست آلماگرو) را نيز به دست آورده.او گفت:”من خيلي مفتخرم كه براي سومين بار متوالي در آكاپولكو قهرمان شدم.من به آينده خيلي دور نگاه نمي كنم و هفته به هفته پيش مي روم.حالا دو تورنومنت مهم در ايندين ولز و ميامي دارم و امتيازات كمي براي دفاع كردن در ميامي دارم.خيلي خوب خواهد بود كه بتوانم آنجا خوب عمل كنم، ولي اگر چنين نشد، مهم نيست.به تلاش سرسختانه ادامه مي دهم.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: