نمایش پست تنها
قدیمی 03-03-2012, 10:38 AM   #5
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

فينال تمام اسپانيايي در آكاپولكو

سيد برتر و قهرمان دو دوره رقابت هاي تنيس آكاپولكو، داويد فرر با پيروزي 7-5, 6-4 مقابل سانتياگو جيرالدو گام به ديدار نهايي گذاشت.بازيكن اسپانيايي هر 6 فرصت بريك سرويس را ناكام گذاشت و در اواخر هر دو ست يك بريك به دست آورد تا پس از 1 ساعت و 51 دقيقه به پيروزي برسد.
فرر:”من امشب خسته ام چون بازي فيزيكي بود.او خيلي خوب بازي كرد و مسابقه خيلي نزديك بود.من از روند اين هفته و حضور دوباره در فينال آكاپولكو راضيم.”
فرر ركورد 17 برد و 1 باخت در اين فصل را دارد كه دو عنوان قهرماني بوينس آيرس و اوكلند آن را برجسته تر مي كنند.فرر قصد دارد به توماس موستر به عنوان تنها بازيكناني كه سه بار پياپي در آكاپولكو قهرمان شده اند بپيوندد.موستر چهار قهرماني را بين سال هاي 1993-1996 به دست آورد.
حريف فرر در ديدار نهايي، فيناليست سال 2004 تورنومنت، فرناندو ورداسكو خواهد بود كه پس از غلبه 6-3, 6-3 بر استانيسلاس واورينكا به اولين مسابقه فينال اين فصل خود رسيد.سيد هشتم در طول مسابقه حتي يك فرصت بريك را هم به حريفش نداد و 72 درصد امتيازات سرويسش را كسب كرد.او 3 بار بازيكن سويسي را بريك كرد تا در 85 دقيقه برنده شود.
ورداسكو كه به ديدار پاياني قسمت دوبل تورنومنت نيز صعود كرده، گفت:”هفته فوق العاده اي بوده، من از نتايجم تا به حال راضيم.شكي نيست كه فردا تمام تلاشم را براي قهرماني در هر دو بخش انفرادي و دوبل به كار مي گيرم.ولي برنده يا بازنده، اين هفته نتيجه عالي براي من بود.من اين تورنومنت و مردمش را دوست دارم و به اينجا باز خواهم گشت.”
ورداسكو قصد دارد اولين قهرماني خود پس از بارسلونا 2010 را كسب كند.فصل گذشته او به سه مسابقه فينال رسيد ولي در آن ها ناكام بود، گشتاد (شكست از گرانويرز)، استوريل (شكست از دل پوترو) و سن خوزه (شكست از راونيچ).
فرر درباره مسابقه پاياني چنين گفت:”فردا دوباره فرناندو، قطعا انتظار مسابقه سختي را دارم.ما يكديگر را خيلي خوب مي شناسيم و در فينال، هر دو بازيكن مي خواهند تمام تلاش خود را براي قهرماني نمايش دهند.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: