Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP 500 تورنمنت پکن 2017 چین
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP 500 تورنمنت پکن 2017 چین در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ نهم مهر ماه سال 1396 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY — SUNDAY, 1 OCTOBER, 2017
NATIONAL TENNIS STADIUM — From 8:00 AM IRST
Shuai Zhang (CHN) vs. Yulia Putintseva (KAZ)i
i[5] Caroline Wozniacki (DEN) vs. Qiang Wang (CHN)i
i[4] Karolina Pliskova (CZE) vs. Carla Suárez Navarro (ESP)i
Not Before 3:00 PM IRST
i[3] Elina Svitolina (UKR) vs. [WC] Lin Zhu (CHN)i
i[6] Johanna Konta (GBR) vs. Monica Niculescu (ROU)i
LOTUS COURT — From 8:00 AM IRST
Magdalena Rybarikova (SVK) vs. [WC] Eugenie Bouchard (CAN)i
i[11] Agnieszka Radwanska (POL) vs. [Q] Carina Witthoeft (GER)i
Alizé Cornet (FRA) vs. [WC] Yafan Wang (CHN)i
Kristina Mladenovic (FRA)/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs Lyudmyla Kichenok (UKR)/Raluca Olaru (ROU)i
MOON COURT — From 8:00 AM IRST
Katerina Siniakova (CZE) vs. Samantha Stosur (AUS)i
Anastasija Sevastova (LAT)/Donna Vekic (CRO) vs. Sloane Stephens (USA)/Heather Watson (GBR)i
Ekaterina Makarova (RUS) vs. [Q] Jennifer Brady (USA)i
i[7] Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. [Q] Lara Arruabarrena (ESP)i
BRAD DREWETT — From 8:00 AM IRST
Kiki Bertens (NED) vs. [Q] Andrea Petkovic (GER)i
COURT 3 — From 8:00 AM IRST
i[8] Anna-Lena Groenefeld (GER)/Kveta Peschke (CZE) vs Nicole Melichar (USA)/Anna Smith (GBR)i
Abigail Spears/CoCo Vandeweghe (USA) vs. Elise Mertens (BEL)/Demi Schuurs (NED)i
Julia Goerges (GER) vs. [Q] Madison Brengle (USA)i
COURT 7 — From 8:00 AM IRST
i[5] Katerina Siniakova/Barbora Strycova (CZE) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)/Alicja Rosolska (POL)i
|