نمایش پست تنها
قدیمی 08-06-2013, 11:59 AM   #11
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها
سلام بر دوستان و همراهان همیشگی

دوستان این که نشد ، در هر تورنمتی اگر فدرر نبود یا نادال نبود یا نواک نبود تاپیک مخصوص ان تورنمنت بی حال و بی رمق باشه .
مثلا تورنمنت 1000 امتیازی هستش ها ولی بعد از گذشت روز اول هنوز بحث و تبادل نظر کوری خانی به صفحه دوم نرسیده

حالا حضور بازیکنان مورد علاقه و خود مسابقات یک طرف جمع دوستان با آن حال و هوای خواست خودش هم یک طرف که من با هر دو به یک اندازه حال میکنم .

حالا یعنی اگر حضرت آقا ( راجر ) یا سلطان خاک زبونم لال از تنیس خداحافظی کردن این جمع ما هم سوت و کور میشه ؟؟؟

دوستان که یا روحیات من آشنا هستند می دونند که من اهل کوری خواندن نیستم ولی فکر می کنم واسه جمع کردن دوستان و گرم کردن تاپیک و دیدن همران در این جمع مجبورم یک چیزی های از خودم در بیارم هر چند ما کجا و دوستان که ید طولائی در این زمینه دارند کجا

1- نادالیون برید خدا را شکر کنید که حضرت آقا نرسید به این مسترز وگر نه ....

2- نواکیون به خصوص سروش عزیز ، نادال آمده که نواک رو بیگل کنه ( درست میگم ؟؟ )

3- موری رو بگو چه میکنه ، ظهور نامبر وان جدید

خلاصه بابا جون دلمون برای دوستان تنگ شده ، بیائید از این بهانه دور هم بودن استفاده کنیم.

ارادتمند تمام دوستان
دوست عزيز واقعيت اينه كه اگر فدرر يا نادال از دنياي تنيس خداحافظي كنند ، به هر حال دير يا زود تمام انجمن هاي تنيس دنيا نه فقط اينجا سوت و كور مطلق خواهد شد يعني سايت مي شود اعلام برنامه تلويزيوني و گذاشتن چند عكس از ساير تنيسورها ، خودم من اگر فدرر خداحافظي كنه ، خيلي سخت و غير ممكنه كسي از تنيسورهاي حال حاضر را جايگزين اون بكنم يا نادالي ها خيلي سخته يك بازيكن تنيس را بزارند جاي اون و و طرفدارش بشوند ، خلاصه اوضاع قمر در عقربه ، روزگاري كه نادال و فدرر در يك تورنومنت بودند اين كري خوني ها تا صفحه 60 -70 هم مطلب داشت اما الان به قول شما 2 صفحه هم نميشه ، خلاصه اوضاع يكم پيچيده است . بعضي از تنيسورها به لحاظ كاريزما بودن ، جايگزين كردنشون با ساير تنيسورها بسيار سخت و غير ممكنه و بايد يك نسل عوض بشه تا نسل جديد هوادار يك تنيسور جديد بشود ، خدا به داد پيمان و بابك ، پوريا الكس ، مهروز ، محمد و بهنام و اهوار و بهراد .... برسه ، كه چه مي كنند بعد از حداحافظي اسطورهاشون .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg الهام از پرندگان.jpg (29.4 کیلو بایت, 90 نمایش)

ویرایش توسط rezaomo : 08-07-2013 در ساعت 12:34 PM
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: