نمایش پست تنها
قدیمی 06-22-2011, 11:01 PM   #132
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

با سلام...
این تاپیک از وقتی که من وارد این سایت شدم همیشه جزو کاربردی ترین تاپیک ها بوده،جوری که من با توجه به آگهی ها برای 2 تا از دوستام از توی این تاپیک پارتنر معرفی کردم ،که هر دوتاشون هنوز دارن با هم ادامه میدن ولی به تازگی مسئله یک مقدار فرق کرده به طوری که کسایی که اینجا پست میذارن دیگه به اولین و مهمترین نکته پست اول تاپیک یعنی کنار گذاشتن غرور اهمیت نمیدن،از بین پیجه 12 به بعد من برای 2 تا از بچه های دیگه که پارتنر نیاز داشتن با دوستانی که پست گذاشته بودن تماس گرفتم و براشون قرار گذاشتم،جالب اینه که یکی از این افراد بعد از جلسه اول با اینکه سطح بازیش پایین تر بوده به دوست من گفته بود هر موقع وقت داشتم و خواستم تمرین کنم بهت زنگ میزنم!!!(انگار با نوکرش تمرین میکنه یا اینکه داره پولی میده!) اون یکیشونم نمی خوام بگم که کی بود ولی مثلا توی آگهی زده بود سطح بازی متوسط، ولی وقتی دوست من رفته بود باهاش تمرین کرده بود میگفت اصلا فرق بین بکهند و اسلایس رو هم نمیدونه و کلا از 5 تا توپ 2 تاش رو از رو نت رد میکنه ولی خودشو در سطح متوسط میدونه!! (((خدا وکیلی این تاپیک اینجوری نبود،نمیدونم چرا داره اینجوری میشه؟!))) خواهش میکنم کسی که تاپیکو ایجاد کرده یا اگه دیگه حظور نداره مدیران انجمن،به اسم تاپیک اضافه کنن که پست اول حتما خوانده بشه.که کسایی که پست میذارن بفهمن که حدف این تاپیک چی بوده و اینکه ایجاد این تاپیک صادقانه بوده و کمی صادق باشن...
امیدوارم همگی موفق باشید...

ویرایش توسط DArk : 06-26-2011 در ساعت 11:02 PM
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: