نمایش پست تنها
قدیمی 07-04-2015, 10:27 PM   #17
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت پاور عزیزتر از جانم.پاور جان به خدا قسم اینقدر توی این چند وقت مزاحمت شدم و سوالهای زیادی که ازت پرسیدم دیگه رویی برام نمونده که از شما بخوام سوال بپرسم ولی خوب چه کنم که ما کاربران جز شما کسی رو نداریم که اینقدر دلسوزانه همه سوالهای ما رو با خوشرویی جواب بده.و یکی هم مثل من پر رو هی مزاحم وقت گرانبهای شما می شم.با کمال شرمندگی دو تا سوال داشتم که اگه بتونی جوابم رو بدی ممنون شما می شم.1-شما یادته که گفته بودم شیرینگ هواییم قطع شده..ریسیورم IStarx30000megaهست شیرینگم روی w6بود و هیچ کانالی باز نمی شد.تا اینکه نصابم اومد گفت که باید جهت ال ان بی رو ازw6 ببریم به w3.حالا مشکلی که پیش اومده این هست که شیرینگم روزها قطعه و حتی یکدونه کانال رو هم باز نمی کنه ولی ساعت 8/30شب که می شه کانالهام زرد رنگ می شه و باز می شه.البته باز شدنی که بعد از چند دقیقه دوباره قطع می شه و دوباره وصل می شه.این قضیه تا ساعت 4/30صبح ادامه داره که در این ساعت بطور کل دوباره کانالهام قطع می شه و همینطور قطع می مونه تا 8/30شب که دوباره وصل می شه و کج دار مریض و با فریز زیاد هی قطع و وصل می شه.به خدا موندم دیگه چیکار کنم.البته نصابم می گه نرم افزار رسیور رو نباید ارتقا می دادی.نمی دونم داره بهونه میاره یا راست می گه.همونطور که خود شما اطلاع داشتید نرم افزار دستگاهم 1.80بود که با برنامه جدیدی که شما به بنده لطف کردید به 1.96ارتقا دادم ولی نصابم می گه w3 باید با همون نرم افزار 1.80چنج بشه.من عقلم دیگه کار نمی کنه.نمی دونم شما نظر خاصی درباره این فلاکتی که من دارم می کشم دارید یا نه.دومین مشکلی که دارم این هست که من با هارد اکسترنال یک ترابایتی که دارم بازیهای فدرر رو از شبکه های سوییس با ماهواره ام ضبط می کنم ولی وقتی می خوام همین بازی ضبط شده رو از کامپیوتر تماشا کنم نمی شه.و پوشه رو باز نمی کنه.البته بازیهای ضبط شده رو با تلویزیونم LEDمی تونم ببینم و پخش می کنه ولی از کامپیوتر نمی تونم ببینم وقی رو پوشه ضبط شده کلیک می کنم انگار کهحجم اون فایل خیلی زیاد باشه و بخواد زور بیاد به کامپیوتر و یه ذره ذره می خواد باز کنه که در اخر هم باز نمی شه.شما می دونید دلیلش چیه؟پاور عزیز خیلی خیلی ببخشید.می دونم که توی این چند روز خیلی لذیتت کردم.به خدا قسم روم سیاهه.ولی خوب ما بعد از خدا فقط شما رو داریم.باز هم از شما متشکرم

دوست عزيز لطفا سوال خودتون رو در قسمت مربوط مطرح كنيد،،با تشكر
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: