Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت رم 2012 ایتالیا (Internazionali BNL d’Italia)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها
Results - Saturday, 12 May, 2012
Men's Singles - Qualifying First Round
iM Kukushkin (KAZ) d. F Cipolla (ITA) 61 63
iS Querrey (USA) d. S Bolelli (ITA) 63 64
i[WC] M Cecchinato (ITA) d. G Soeda (JPN) 75 26 63
iI Karlovic (CRO) d. P Petzschner (GER) 60 76(3)i
i[WC] G Naso (ITA) d. M Ebden (AUS) 63 60
iX Malisse (BEL) d. [WC] M Viola (ITA) 64 64
iS Giraldo (COL) d. E Gulbis (LAT) 46 63 76(4)i
iA Ungur (ROU) d. A Montanes (ESP) 76(2) 61
iG Garcia-Lopez (ESP) d. A Falla (COL) 62 60
iA Ramos (ESP) d. D Gimeno-Traver (ESP) 76(3) 64
iR Haase (NED) d. S Stakhovsky (UKR) 64 76(9)i
iB Kavcic (SLO) d. [WC] E Burzi (ITA) 62 64
iG Muller (LUX) d. V Pospisil (CAN) 61 75
iV Hanescu (ROU) d. R Harrison (USA) 64 62
Women's Singles - Qualifying First Round
S Stephens (USA) d. B Mattek-Sands (USA) 75 75
G Dulko (ARG) d. C Suarez Navarro (ESP) 64 57 62
M Lucic (CRO) d. J Hampton (USA) 64 62
S Hsieh (TPE) d. [WC] A Virgili (ITA) 64 63
N Burnett (ITA) d. J Larsson (SWE) 46 61 62
P Parmentier (FRA) d. A Grymalska (ITA) 62 63
V Lepchenko (USA) d. C Dentoni (ITA) 64 62
V Dushevina (RUS) d. K Chang (TPE) 63 61
A Wozniak (CAN) d. A Kudryavtseva (RUS) 61 61
L Tsurenko (UKR) d. G Arn (HUN) 62 62
A Chakvetadze (RUS) d. A Tatishvili (GEO) 64 61
O Govortsova (BLR) d. J Craybas (USA) 75 63
A Rodionova (AUS) d. K Bondarenko (UKR) 76(3) 0
P Ormaechea (ARG) d. M Johansson (FRA) 75 61
A Hlavackova (CZE) d. P Martic (CRO) 67(3) 63 75
S Soler-Espinosa (ESP) d. L Dominguez Lino (ESP) 64 63
|