نمایش پست تنها
قدیمی 01-28-2011, 03:57 PM   #977
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

come on andy
اندی تونست در 4 ست فرر رو شکست بده تبریک میگم به خودم و حسین جان و Alen ، من در ست 2 دیگه از استرس داشتم سکته میکردم ، دست و پاهام میلرزید مخصوصا اون ست پوینت ولی اندی تونست ست رو ببره ، اندی در بعضی جاها ارور های بدی میداد باید این ارور ها رو خیلی کم کنه
در ست اول اندی بیشتر پشت خط بیسلاین بازی میکرد ولی در ست دوم و سوم دیدیم که بیشتر روی نت میومد و تقریبا روی خط بیسلاین بازی میکرد با اینکه والی های خوبی نمیزد امروز اما تونست این دو ست رو ببره
در ست 4 وقتی 2-0 جلو افتاد احساس کردم دیگه اندی برده اما فرر واقعا عالی بود و به بازی برگشت این فرر اگر تا 48 ساعت دیگه هم بازی میکرد خسته نمیشد واقعا عالی کار کرد و بهش تبریک میگم
سرو اندی خیلی خوب بود در موقعیت های حساس واقعا به کمکش میومد ولی سرو 2 خیلی ضعیف بود ، فرر خیلی راحت از سرو 2 اندی استفاده میکرد ولی خب اندی از ست دوم به بعد تقریبا کنترل بازی رو در دست گرفت و تونست بازی رو به نفع خودش تموم کنه
وزنیاکی هم در باکس اندی نشسته بود ، به نظر میومد اومده رو کم کنی انا ، ولی انا دیروز خوب روحیه ای داد به نواک ، یه چیز دیگه هم ،روی بطری های که اندی خودش همیشه میاره اینبار تقسیم بندی شده بود در هر ست یک بطری
اندی خیلی زود عصبانی میشد که یکم به ضررشه ولی خب مادرش خیلی عالی تشویق میکرد و بهش روحیه میداد
حالا یک بازی خیلی جذاب در روز یکشنبه ، بازی که مدتها منتظرش بودم ، اندی و نواک ، امیدوارم اندی بتونه عالی بازی کنه و برخلاف پارسال که اشک های اندی رو پس از باخت دیدیم اینبار اشک های او رو پس از بردن نخستین گرنداسلم ببینیم
come on andy

ویرایش توسط Alireza Murray : 01-28-2011 در ساعت 04:13 PM
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: