نمایش پست تنها
قدیمی 06-05-2016, 12:52 PM   #17
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....
پیش فرض پاسخ : نظر شما در خصوص عدم پوشش زنده تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 رولند گاروس از صدا و سیما

یه حسنی که پخش کردن مسابقات انتخابی المپیک داشت ، این بود که بی شعوری تماشاگران والیبال ایران رو ثابت کرد.ژاپنی ها هرگز موقع سرویس زدن تیم مقابل ، نعره نزدن.

دلیل اصلی عدم پوشش تنیس در شبکه تخصصی ورزش ، حجاب اسلامیه.

چرا در سایر کشورهای مسلمان تنیس پخش میشه؟

چون اونا سنی مذهب هستند. معاویه مذهب هستن. معاویه میگفت هر چی هست مردم بخورن و حالشو ببرن. منم سلطنت کنم از صدقه سر مردم.

اما علی و آل علی با شیادی و ریاکاری ، مانند امام جمعه تهران ، مردم رو به زهد و تقوا و کم خوری تشویق میکردند و خود در پشت پرده به عیش و نوش میپرداختند.

به این روایت که از کتاب منتهی الامال نوشته شیخ عباس قمی از معتبرترین کتب شیعه براتون مینویسم دقت نمایید:

قطب راوندی و ابن شهر آشوب از هشام بن الحکم روایت کرده اند که مردی از ملوک جبل از دوستان حضرت صادق بود و هرسال به جهت ملاقات آن جناب به حج میرفت و چون به

مدینه میآمد حضرت او را منزل میداد.

تا یک نوبت که مدینه آمد پس از آنکه از خدمت آن جناب مرخص شده به عزم حج خواست حرکت کند «ده هزار درهم» به ان حضرت داد تا برای او خانه ای بخرد که هرگاه مدینه بیاید

مزاحم آن جناب نشود و به حج رفت .چون از حج مراجعت کرد و خدمت حضرت آمد عرض کرد برای من خانه خریدید ؟ حضرت فرمود : بلی و کاغذی به او داد و

گفت این قباله آن خانه است، آن مرد چون آن قباله را خواند دید نوشته اند :

بسم الله الرحمن الرحیم

این قباله خانه ایست که جعفر بن محمد خریده از برای فلان بن فلان و آن خانه واقع است در فردوس برین محدود به حدود اربعه:

حد اول به خانه رسول خدا ، حد دوم امیر المومنین ، حد سوم حسن بن علی ، حد چهارم حسین بن علی

چون آن مرد نوشته را خواند عرض کرد فدایت شوم راضی هستم به این خانه. حضرت فرمود که من پول خانه را پخش کردم در فرزندان حسن و حسین و امیدوارم که حق تعالی از تو

قبول فرموده باشد و در عوض در بهشت به تو عطا فرماید.

(منتهی الآمال، شیخ عباس قمی صفحه 718)
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: