نمایش پست تنها
قدیمی 05-09-2016, 07:13 PM   #33
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ؛ گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2016 (Mutua Madrid Open)

دوست گرامی نویدی عزیز! متاسفانه کار شما از مغلطه گذشته و به صحرای نوادا زدید! من یه سوال واضح و شفاف پرسیدم و شما به جای جواب دادن یک طومار نوشتید که مجبور نشید به سوال بنده جواب بدید.

شما به دو سوال بنده پاسخ ندادید
نه شما برای پست دادن نیاز به اجازه ی بنده دارید و نه جای من رو تنگ کردید
اینکه شما 13 تا پست دادید به من چه ارتباطی داره؟ شما 1300 تا پست هم بدی من به ارتباطی پیدا نمیکنه

برای بنده جز مادرم ساحت هیچکس مقدس نیست، لطفا از صحرای نوادا فاصله بگیرید!

اینکه شما با راجر فدرر یا الویس پریسلی یا دالایی لاما ناهار و شام خوردید به من کوچیکترین ارتباطی نداره، شما یه سری مسائل مطرح کردید، بنده هم در کمال احترام و ادب پاسخ شما رو دادم، اینکه از یه پست معمولی بنده اینقدر آشفته و پریشون شدید برای من جای تعجب داره.

اگر شما فکر کردید من ذوب در ولایت جوکوویچ هستم و برای زیارت جای پای مبارک حضرت نواک جوکوویچ صلوات الله علیه تا بلگراد سینه خیز میرم سخت در اشتباهید، من فقط در قالب فضای ورزشی سعی کردم با شما گفتگو کنم، اما فکر میکنم این شمایید که یک ساحت مقدس برای خودتون ساختید و جز اون نمیتونید کسی رو بزرگ و اسطوره ببینید، من که هزار بار گفتم فدرر بهترین و محبوب ترین تتنیسور و یکی از بهترین ورزشکاران تاریخه، اما کار شما به جایی رسیده که بولت و سرگئی بوبکا و آنری هم باید برای اسطوره شدن از شما اجازه بگیرن.

حالا میخواد بمونید یا برید، به من کوچیکترین ارتباطی نداره، خوش باشید.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: