نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2015, 01:38 AM   #126
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
اول از همه قهرمانی بدون حرف و حدیث راجر رو به طرفداراش تبریک میگم. کاملا شایسته پیروزی و قهرمانی
و اما در مورد اون قسمت قرمز میخوام صحبت کنم. دوست عزیز شما اگه امسال از خدا یک خواسته ای داشتی برای ورزش چی میتونست باشه؟ قهرمانی راجر در ویمبلدون یا قهرمانی راجر در سینسیناتی؟ اگه این خدایی که الان قربونش میری که مسترز رو به راجر هدیه داده و شما طرفدارها رو خوشحال کرده چرا شما رو بیشتر خوشحال نکرد با قهرمانی راجر در ویمبلدون؟ من ممنونم از خدای شما که ویمبلدون رو به نواک داد و سینسیناتی رو به راجر!!!!!
دوست عزیز خدا در ورزش دخیل نیست. راجر فوق العاده بازی کرد و قهرمان شد و سلام ختم کلام. نواک هم ویمبلدون بهتر بازی کرد و قهرمان شد. توی ورزش هر کی بهتر باشه قهرمانه. فقط گاهی اوقات شانس دخیله تو این موضوع.
دوست عزیز در جواب اون سوالتون که گفته بودید که بیشتر دوست داشتم راجر قهرمان ویمبلدون باشه یا قهرمان سینسیناتی؟قبلش باید یک توضیحی بهتون بدم و اون اینکه به طور کلی ما انسانها سیری ناپذیر هستیم یعنی هیچ وقت در زندگی به چیزی که داریم بسنده نمی کنیم و همش به فکر این هستیم که داراییهای خود را چه مادی و چه معنوی بیشتر کنیم و این قضیه تا موقع مرگ با ماست.قضیه تنیس هم همبنطوره راجر اگه امثال حتی قهرمان ویمبلدون هم می شد و گرندهاش رو به 18 می رسوند باز هم ما لحظه شماری می کردیم که 19مین رو هم بگیره و با اینکه این همه قهرمانی بدست آورده اما باز هم منتظر جامهای بعدیش بودیم.حتی بر فرض راجر 10 تا گرند دیگه هم بگیره و همچنان به بازی کردنش ادامه بده باز هم ما دوست داریم قهرمانی های بیشتری بدست بیاره.البته این رو هم بگم که این قضیه فقط مربوط به راجر یا نواک یا رافا و یاxوyنیست و مربوط به همه ورزشها می شه.چون همه ورزشکاران دوست دارند که هر سال بهترین عنوان رو کسب کنند و از این قضیه هم سیر نمی شند. اینها رو گفتم که بگم ما طرفدارای فدرر دوست داشتیم که راجر قهرمان ویمبلدون بشه ولی عقده این کار را نداشتیم چون ماشاالله 7بار این جام رو بلند کرده و اگه هرگز قهرمان ویمبلدون نشده بود اون موقع من حق رو به شما می دادم.قهرمانی در هر قسمتی شیرینی خاص خودش رو داره همونطور که قهرمانی در ویمبلدون خیلی شیرینه قهرمانی برای 7مین بار در سینسیناتی هم شیرینی خودش رو داره.در جواب فرمایش دیگتون که من گفتم قربون خدا برم به این خاطر بود که اگه شما پستهای آقای j.f.k رو از صفحه اول تا همین صفحات آخر یک بار مرور کنید می بینید که بیشتر از اینکه ایشون به فکر بحث و تبادل نظر و حتی کری خوندن های منطقی باشه.در عوض می بینید که صحبتهاشون طوریه که اصلاً راجر رو حتی جزو مدعیان نمی دونست و در لابلای صحبتهاشون می گفتند که به فکر بازیهای نمایشی با منصور بهرامی باشه و راجر رو تا سید 4 هم پایین آورد.این بزرگوار حتی یک در صد هم برای راجر شانس قهرمانی قایل نبود و خیلی راحت فقط به فکر تخریب کردن راجر و تمسخر هوادارانش بود. من هم به همین دلیل گفتم که قربون خدا برم که خوب جوابی بهش داد.چون به خدا قسم اگه در بازی فینال نواک راجر رو می برد.ما طرفداران فدرر به طور دسته جمعی باید از این سایت کوچ می کردیم و می رفتیم.چون مارو به رگبار تمسخرها می بست.و با جمله های تخریبی روی اعصابمون رژه می رفت.به خاطر همین هم بود که من در پست قبلیم هم گفتم که سکه همیشه دو رو داره.و انسان نباید با برد از خودش بی خود شده و به دیگران توهین کنه.چون همه چیز پیروزی نیست.و شکست هم از راه می رسه.پس بهتره هممون میانه رو باشیم.ببخشید خیلی حرف زدم.شب همگی خوش.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: