نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2015, 11:11 PM   #124
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
هه هه هه هه هه هه..............................................................اگه اینها رو نگی می خوای چی بگی.خیلی دوست داشتی نواک این بازی رو می برد و می اومدی تو این سایت با اون رفیق مزخرفتر از خودت دمار از روزگار طرفدارای فدرر در می آوردی.ولی قربون خدا برم که خوب حقتون رو گذاشت کف دستتون.......این از لحاظ کری خوندنهای مثل خودت.اما.............................................................................حالا می خوام طور دیگه ای باهات صحبت کنم.آخه عقل هم حوب چیزیه.مرد حسابی دونفر میان باهم بازی می کنند یکیشون می بره و یکیشون می بازه در سال هم چند بار با هم بازی می کنند مثل همین راجر و نواک امثال تا العان چند بار با هم بازی کردند.یک بار راجر می بره و یه بار نواک و ما طرفداران این تنیسورها با بردهاشون خوشحال و با باختهاشون ناراحت می شیم.ولی من می خوام این رو به تو بگم که آخه مرد حسابی اگه اینها ببرند و ببازند چی به من و تو می رسه.با بردن راجر یه کیلو سبزی خوردن به من میدن؟یا با بردن نواک به تو چی میرسه؟آخه چرا باید ما با اعصاب هم بازی کنیم.چرا ما که خیر سرمون ایرانی هستیم و ادعای آریایی بودن و خودمون رو از رگ و ریشه کوروش کبیر و بابک خرمدین و دلاور مردانی مثل آریو برزن که برای شرف و ناموسش تا پای مرگ ایستاد می دونیم.مگه ما از رگ و ریشه اون عزیزان نیستیم.اونوقت باید بخاطر چیزهایی که ارزش ندارند با هم بجنگیم.مخصوصاًخواستم اگه راجر قهرمان شد این حرفها رو بهت بگم چون اگه راجر باخته بود شاید می گفتی که چونکه راجرتون باخته حالا داری مظلوم نمایی می کنی.ولی خدا شاهده من به سهم خودم تو زندگیم سعی کردم کسی رو ناراحت نکنم.یه خورده به حرفهایی که زدم فکر کن.صد بار دیگه هم راجر با نواک بازی کنه عقیده من همینه.کری خوندن و طرفدار کسی بودن خیلی خوبه ولی تو رو خدا بیا این حرفها رو تموم کرده کمی با هم مهربونتر باشیم.اگه حرفی می زنیم و نوشته ای میذاریم بحث و دیدگاه فنی باشه و به همدیگه متلک پراکنی نکنیم چون اول از همه خودمون ضربه اش رو می خوریم.ببخشید اگه پر چونگی کردم.من به همه اعضای سایت و علی الخصوص پاور عزیزتر ازجان احترام خاصی قایلم.امیدوارم که همه تو زندگیشون به هر آرزویی که دارند برسند.شب همه خوش

اول از همه قهرمانی بدون حرف و حدیث راجر رو به طرفداراش تبریک میگم. کاملا شایسته پیروزی و قهرمانی
و اما در مورد اون قسمت قرمز میخوام صحبت کنم. دوست عزیز شما اگه امسال از خدا یک خواسته ای داشتی برای ورزش چی میتونست باشه؟ قهرمانی راجر در ویمبلدون یا قهرمانی راجر در سینسیناتی؟ اگه این خدایی که الان قربونش میری که مسترز رو به راجر هدیه داده و شما طرفدارها رو خوشحال کرده چرا شما رو بیشتر خوشحال نکرد با قهرمانی راجر در ویمبلدون؟ من ممنونم از خدای شما که ویمبلدون رو به نواک داد و سینسیناتی رو به راجر!!!!!
دوست عزیز خدا در ورزش دخیل نیست. راجر فوق العاده بازی کرد و قهرمان شد و سلام ختم کلام. نواک هم ویمبلدون بهتر بازی کرد و قهرمان شد. توی ورزش هر کی بهتر باشه قهرمانه. فقط گاهی اوقات شانس دخیله تو این موضوع.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: