نمایش پست تنها
قدیمی 11-21-2011, 02:40 PM   #1
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL
پیش فرض ماری: جواب فدرر را در زمین بازی میدهم

اندی ماری مرد سوم تنیس جهان در مصاحبه با خبرگزاری EFE اسپانیا گفت که جواب حرف هایی که فدرر در مورد من گفته را در زمین بازی می دهم.

فدرر در مصاحبه با رسانه های انگلیسی سعی کرده بود عناوین قهرمانی که اندی ماری امسال بدست آورده را کم ارزش نشان دهد وی گفته بود که تورنمنتهایی که ماری در آن قهرمان شده بود من و نوواک در آن حضور نداشتیم و رافا هم مریض بنظر می رسید و به همین دلیل ماری توانست در بعضی تورنمنت ها قهرمان شود.

ماری که در یک کنفرانس خبری قبل از برگزاری تورنمنت بارکلیز صحبت می کرد گفت که امیدوارم در این هفته این فرصت پیش بیاید که به مصاف فدرر بروم تا جواب این صحبت هایش را در زمین بازی بدهم.

همچنین ماری در ادامه به شیوه راجر صحبت کرد و گفت: مسترز پاریس که فدرر در آن قهرمان شده نیز رافا شرکت نکرده بود، من و نوواک هم مصدوم بودیم.

ماری در ادامه گفت که من حرف های فدرر را به شخصه نخواندم ولی همیشه سعی می کنم که در مورد بقیه تنیسورها مثبت فکر کنم.

مرد سوم جهان گفت: مطمئناً فدرر یکی از بهترین تنیسورهای تاریخ می باشد و همیشه بازی با وی را دوست دارم.

پ ن: ماری پس از قهرمانی در شانگهای توانست رنک 3 را در اختیار بگیرد و
باعث شد فدرر برای اولین بار از سال 2003 به رنک 4 سقوط کند همچنین در مسترز شانگهای که ماری قهرمان شده بود فدرر برای استراحت و نوواک بدلیل مصدومیت شرکت نکرده بودند همچنین رافا با نمایشی ضعیف در راند سوم حذف شده بود.

ویرایش توسط Hatam : 11-22-2011 در ساعت 03:22 AM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: