نمایش پست تنها
قدیمی 08-14-2013, 07:27 AM   #18
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
خیلی وقت ها هم هست که بازی خوب یک بازیکن منجر میشه به UE حریف.نمونش بازی رافا - روانیچ یا رافا - نواک

تو مونترال. وقتی یکی از طرفین نتونه تو رالی مقاومت بکنه و کم بیاره، نهایتا UE میده یا سعی میکنه رالی رو کوتاه کنه که بازم ممکنه UE بده.
رضا جان، من قبول دارم که تشخیص دادن تفاوت بین خطای عمد و غیرعمد یه وجهه ی ذهنی هم داره و نمی شه 100 درصد گفت فلان خطا غیرعمد بودی، و مثال هایی هم که آوردی مثال ها خوبی هستن چون با توجه به قدرت و اسپین توپ های رافا، تشخیص اینکه کدوم توپ رو بازیکن روبروش به خاطر ریترن عالی رافا نتونست برگردونه و کدوم رو به خاطر بدضربه زدن خودش خیلی کار سختیه. اما این حرف رو فقط واسه ی رافا می شه زد چون هیچکس دیگه مثل رافا با اون قدرت و اسپین بازی نمی کنه که حریفش در یه ریترن عادی هم مجبور به خطا دادن بشه.
حتی اگه با این فرض که حرف تو کاملاً در مورد استیونز درست باشه، آیا خودت بازی دیگه ای سراغ داری که استیونز تونسته باشه از حریفش اینقدر خطای غیرعمد بگیره؟(چیزی که در مورد نادال می شه اثباتش کرد و توی دو تا مثالی که آوردی اسم نادال هست، یعنی اینکه فارغ از اینکه حریفت کی باشه اون سبک بازی باعث می شه مرز خطای عمد و غیرعمد کمرنگ و کمرنگتر بشه). استیونز برای این کار باید طوفانی بازی کرده باشه ولی می بینم که خودش هم به قول مجتبی بازی پراشتباهی رو ارایه داده و عملاً بازی هر دو ضعیف بوده. اگه من این بازی رو ندیده بودم بهم می گفتن حریف استیونز 62 تا ارور داد، حتماً با خودم فکر می کردم که با یه بازیکن تازه وارد و ضعیف بازی کرده چون این تعداد اشتباه از یه بازیکن تاپ 3 بعیده (غیرممکن نیست ولی کمتر دیده می شه).

توی بازی امروز خودت حتماً دیدی که چقدر شاراپووا توپ های راحت رو توی تور زد یا زد بیرون، یا مثلاً میومد پوینت رو خوب می ساخت، بعد ضربه ی تموم کننده رو خراب می کرد. اینا واقعاً خطاهایی بودن که به بازی خود شاراپووا ربط داشت.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
خب هر دو پر اشتباه بودن اینکه بگیم چون شاراپووا 58 تا ارور داشته پس ب خودش باخته چندان معقول نیست وقتی حریفت هم 50 تا ارور داشته باشه
یعنی این 50 تا ب نفع شاراپووا نبوده؟
استفنز سر دو تا مچ پوینت دابل فالت داد،نزدیک بود حریفش ب بازی برگرده
ب آمار وینر ها هم که نگاه میکنیم تا اواخر بازی 18-12 ب نفع اسلوان بوده
بله هنوز خیلی کار داره تا سرینایی که بیست سالگی گرند اسلم میبرد
ولی میشه امیدوار بود بهش
درسته حرفت مجی جان، من کاملاً استدلالت رو می پذیرم. بازی امروز بازی اشتباه ها بود و کسی برنده شد که اشتباه کمتری داشت. به نظر من ماریا باید کانرز رو با لگد بندازه بیرون از تیمش.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: