نمایش پست تنها
قدیمی 10-31-2014, 03:42 PM   #30
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
بنده با کند شدن سطوح موافقم چون خیلی از تنیسورای بزرگ تایید کردن ولی همونطور که قبلا هم گفتم دلیلشو نمیدونم و نمیشه با قاطعیت گفت که به خاطر راجر بوده . حرف من اینه که اگه سطوح سریع میموندن هیچ گونه تضمینی وا3 بردن گرند اسلمای بیشتر از جانب راجر نبود و حتی شاید قضیه برعکس میشد. از نظر من دلیل اصلی که راجرو از بردن گرند اسلمای بیشتر محروم کرده وجود تنیسوری مث رافا بوده. از 2004 تا 2007 که بنا به زعم اکثریت دوران اوج راجر بوده راجر به غیر از استرالیای 2005 و رولند 2004 بقیه گرندا رو برده و رولندا روهم به کسی جز رافا نباخته.
یه سوال؛ میامی در سال 2005 و دوبی در سال 2006 چگونه سطوحی بودن؟ چی میشه که رافا فینال میامی 2005 رو با اون شرایط به راجر واگذار میکنه؟
به همون دلیلی که راجر رافا رو تو سطحی که میفرمائید توش نخبه است و البته منم با شما همنظرم بیگل کرد . به قول اهورای عزیز شما برای کوبیدن راجر به هر استدلال خنده داری متوسل میشید وگرنه این موضوع تو امضای منم بود اگه کمی دقت کرده بودید نمیگفتید چرا راجر سال 2006 تو دبی به رافا باخته ؟
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: