نمایش پست تنها
قدیمی 06-25-2010, 10:10 AM   #6
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vivan نمایش پست ها
سلام

سه سوال مهم در مورد تنیس خواهم پرسید و مایلم ببینم کسانی که در این سایت عضو هستند تا چه حد در مورد رشته تنیس آگاهی دارند .

دوست عزیز سلام !
به نظر من این کار شما بیشتر از اینکه سطح آگاهی مارو محک بزنه یه نوع بازجویی محسوب می شه ! شما سه تا سوال پرسیدین و هدفتون این بوده که ببینید ما چقدر از تنیس آگاهی داریم ... آیا این خنده دار نیست ... آ؟یا این سه تا سوال باعث می شه ما تو تنیس عالم دهر باشیم !!!!!
نمی گم دونستن این ها چیز بدیه . اما شما با روش غلطی دانش خودتون رو به معرض بازدیدکنندگان این محیط مجازی قرار دادین . از نظر من این چیز ها علت نمی شه و هیچ دلیلی برای آگاهی از رشته تنیس نیست ...
در ابتدا هم فرمودید این سه سوال واقعا مهم هستند ... من هیچی نمی گم ... دوستان خودشون مهم بودن این سه تا سوال رو می سنجن !!!!
در آخر بازم آرزو می کنم که این آمار گیری شما نتیجه ی مطلوب رو برای شما داشته باشه (!) و اگر هدفتون ریشخند زدن به اعضای سایته به هدفتون برسید ...
لطفا در ابلاغ آگاهی کمی تجدید نظر کنید ... ممنون !
Hossein Murray آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: