نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2014, 07:55 PM   #1
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

به نقل از خبرگزاری فرانسه رقابت های تنیس مسترز پاریس از امروز - دوشنبه - آغاز می شود.

فدرر سوئیسی که تاکنون 17 بار در رقابت های گرند اسلم به پیروزی رسیده است روز یکشنبه هشتاد و دومین قهرمانی دوران حرفه ای و ششمین عنوان قهرمانی خود را در رقابت های بازل سوئیس به دست آورد. بدین ترتیب، او امسال 66 پیروزی و 10 شکست داشته است. این در حالی است که نوواک جوکویچ در پی متولد شدن نخستین فرزندش در هفته های اخیر از حضور در رقابت های تنیس غایب بوده است.

این در حالی است که فدرر 33 ساله می تواند با حضور در رقابت های دیویس کاپ امتیازات خود را در مقابل جوکوویچ افزایش دهد، رقابت های که در روز 21 ماه نوامبر در لیل فرانسه آغاز خواهد شد.

فدرر اعلام کرد:« باز پس گیری عنوان شماره یکمی تنیس جهان بسیار عالی خواهد بود.» او همچنین گفت:« عنوان شماره یکمی همان چیزی است که در ذهن دارم و امسال با رقابت هایی که انجام دادم فکر می کنم می توانم بار دیگر به دست آورم.»

او افزود:« مطمئن هستم که نوواک جوکوویچ نیز با انگیز های بالایی در رقابت ها حاضر می شود زیرا او به تازگی پدر شده است. هفته های هیجان انگیزی را در پیش رو خواهیم داشت.»

رافائل نادال بازیکن شماره سه جهان به سبب انجام عمل آپاندیس در رقابت های تنیس حضور ندارد . این در حالی است که استان واورینکا سوئیسی که در رقابت های لندن قهرمان شد و مارین سیلیچ کروات - که در رده هفتم رده بندی تنیس چهان قرار دارد - به عنوان قهرمان رقابت های تنیس آزاد آمریکا به رقابت های مسترز پاریس راه یافته اند.

اندی ماری انگلیسی - قهرمان دو گرند اسلم - نیز در رقابت های پاریس حضور دارد.

فدرر درباره احتمال قهرمانی در رقابت های مسترز پاریس گفت:« کار آسانی نخواهد بود.از بازی کردن در این تورنمنت لذت می برم. سال گذشته نیز در این رقابت ها حضور داشتم اما باید ببینیم امسال اوضاع چگونه خواهد بود. با اعتماد به نفس بازی خواهم کرد .»
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: