نمایش پست تنها
قدیمی 04-25-2016, 05:37 PM   #225
daneal
Member

پستها: 31
سپاس: 12
در 16 پست 45 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer Pete Sampras Juan Martin Delpotro Stanislas Wavrinka Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza_Alemi نمایش پست ها
سلام دوستان
1-من بصورت مبتدی از 21 سالگی دو دوره با مربی کلاس های عمومی رفتم و بعضی موقع ها هم تفریحی با دوستان بازی کردم الان 23 سالمه و تنها دلیل اینکه یکم زجر آوره اینه که قدم 165 سانتی متره وزنم 58 کیلو هست و ورزش تنیس هم مستلزم جسه بزرگ و قد بلنده درسته که تیکنیک و تاکتیک مهمه اما توی این چند وقته متوجه شدم که تنیس سینگل به درد افراد مثل من مناسب نیست و بهتر دوبل بازی کنم آیا شما هم با طرز فکر من موافقیت یا من بد برداشت میکنم چون هرچی ورزشکار دیدم همشون قدشون متناسب و بلند بوده

2-هزینه های لوازم متوسط تنیس برای من که شرایط مناسب مالی ندارم خیلی گرون شده بخصوص میخوام با مربی خصوصی برم که هرکدمشون یه قیمت و سبک بازی دارند باتوجه به هزینه های زمین و خرید راکت و کفش باید یک تومن کنار بزارم تا بتونم بصورت اصولی و درست تنیس بازی کنم

3-اطلاعاتی از مسابقات میخواستم بدونم الان هزینه شرکت در مسابقات کوچیک و متوسط و بزرگ توی ایران بخصوص مشهد چقدر آیا برای شرکت در مسابقات نیاز به سطح خاصی هست یا نه همه میتونند شرکت کنند و افراد شرکت کنند طبقه بندی میشن یا نه ؟ منظورم تست میگیرند تا مشخص بشه کدوم رده و با هم سطح خودت مسابقه بدی ؟
سلام
در مورد سوال اولتون بایست بگم خیلی نگران قد نباش از اون مهمتر میزان چابکی و ورزیدگی ات هست دیدم تو مسابقات بازیکنی با قد خیلی کوتاهتر تونسته یه بازیکن با قد بلند رو به راحتی ببره چون هم ورزیده تر بوده هم سبک بازی خوبی داشته. ضربات زمینی و سرویس تاپ اسپین بزنی بتونی تو زمین خوب بدوی آمادگی منتالی و فیزیکی داشته باشی برای تنیس در سطح ایران کافیه. هر چند باید مشخص کنی که تنیس رو میخای حرفه ای ادامه بدی یا برای فان میخای بازی کنی. بله در سطح حرفه ای تنیس قد بلند یه امتیازه البته نه دیگه مثل ایزنر آمریکایی :p:p:eek::eek:
۲-بله تنیس ورزش گرونیه و به نسبت فوتبال و والیبال و... خیلی گرونه. تو ایران گرونتر هم هست چون خودت می دونی یه جورایی اشرافیه. لوازم اش گرونه بایستی همیشه زه عوض کنی زمین اجاره کنی و کلی چیزای دیگه که نیاز به پول داره من از بچه گی عاشق تنیس بودم میرفتم سر زمین و بازی بقیه رو تماشا می کردم اما نمی توانستم برم بازی کنم چون پول نداشتم یه چند سالیه دارم بازی می کنم
۳-در مورد مشهد فکر کنم مسابقات آدینه تو یکی از هتل ها برگزار میشه. مسابقات آدینه رنکینگ داره ولی همه میتونن شرکت کنن ورودی رو میدی و میزارنت تو جدول.
اگه اصول اولیه تنیس رو می دونی و نمیخای هزینه زیادی بکنی یک پارتنر در سطح خودت پیدا کن و با استفاده از ابزارهایی غیر از مربی سطح تنیس ات رو ببر بالا. اینترنت عالیه البته باید زبان انگلیسی ات خوب باشه. من اصلا با مربی کار نکردم تجربه اینترنت،سایت یوتوب به من جواب داده.
امیدوارم همیشه موفق باشی.
daneal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما daneal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: