نمایش پست تنها
قدیمی 01-14-2012, 01:03 PM   #6
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

داويد فرر موفق شد كه از عنوان قهرمانيش در تورنومنت اوكلند دفاع كند.روز يكشنبه و در فينال اين رقابت ها، سيد برتر داويد فرر به راحتي 6-3, 6-4 اليور روكوس را شكست داد تا پس از 94 دقيقه، براي دومين سال پياپي قهرمان اين تورنومنت شود.
پس ازينكه فرر اولين گيم را به سود خود به پايان برد، بازي به علت بارش باران متوقف شد و بعد از بازگشت بازيكنان به زمين، اين فرر بود كه 5-3 پيش افتاد و اين فرصت را داشت كه با سرويسش به ست پايان دهد ولي روكوس فرصت بريك كردن سرويس فرر را به دست آورد.همين جا بود كه باران مجددا باعث توقف بازي شد.با ادامه بازي، فرر توانست گيم و ست را ببرد.او در اواسط ست دوم موفق شد يك بار ديگر سرويس روكوس را بريك كند و درنهايت پيروز شود.

فرر:”بازي سختي بود.به نظرم در ست دوم تنيس خوبي بازي كرديم.فكر كنم نكته مهم تفاوت بين سرويس اول من و او بود.”
فرر فقط يك بار بريك شد و 83 درصد امتيازات سرويس اولش را كسب كرد.بنابراين فرر در كنار اوني پارون (1973، 75-76) و روي امرسون (1960، 65-67) به عنوان تنها بازيكناني كه 3 بار در اين تورنومنت قهرمان شدند قرار گرفت.
او ادامه داد:”من بازي كردن در اينجا را دوست دارم.براي من اين قهرماني خيلي ويژه بود چون بازيكنان سرسخت تر شده اند و من مُسِن تر.”

با اين پيروزي، فرر ركورد بازي هاي رودرو با روكوس را به 6 برد و 2 شكست ارتقا داد.او همچنين 52 تا از 53 بازي هاي گذشته خود در برابر بازيكنان خارج از 50 نفر برتر را با پيروزي به پايان برده.
روكوس سعي مي كرد كه اولين قهرمانيش را پس از تورنومنت مونيخ 2006 به دست آورد ولي با اين شكست ركوردش در بازي هاي پاياني به 2 پيروزي و 8 شكست تنزل يافت.او گفت:”من خوب بازي كردم و به نظرم سطح بازي خوب بود.از لحاظ بدني خيلي سخت بود.رالي هاي طولاني زيادي وجود داشت.من از بازي امروز و اين هفته ام راضي هستم...او در لحظات مهم تر از من بهتر بازي كرد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: