نمایش پست تنها
قدیمی 03-24-2011, 09:04 PM   #15
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
میشه لطفا منبعشو بگی آخه من باورم نمیشه راجر این حرفو زده باشه واقعا واسه یه قهرمان زشته که یه قهرمان دیگه رو تمسخر بکنه، چقدر به لندن افتخار میکنه آخه لندن چه ربطی به نامبر وان داره؟ نتایج چند ماه پیش خودشو مثال میزنه درصورتی که نتایج جدیدترش اون چنان هم جالب نیست

راجری که من میشناسم همیشه حتی به رنک 300 هم در حد یه قهرمان احترام میزاشت حالا مارتینا که یکی از بهترین تنیسورای تاریخه حرفاشو مسخره میکنه؟؟ واقعا چه بر سر فدرر اومده؟؟
واسه دوستانی که به حرف ایشون اهمیت نمیدن تعدادی از رکورداشو اینجا مینویسم تا بدونن این نظر از زبون یه تنیسور تمام عیار و نظری کاملا کارشناسانست

بیشترین برد در تاریخ تنیس(هم زنان و هم مردان)=1444 برد
بیشترین عنوان قهرمانی در تاریخ تنیس (هم زنان و هم مردان)=167 عنوان
بیشترین عنوان قهرمانی دابل در تاریخ تنیس (هم زنان و هم مردان)=177 عنوان
قهرمانی در گرند اسلم در سه دهه مختلف
9 فینال متوالی ویمبلدون(6 قهرمانی متوالی)

فینال گرند اسلم= 32 فینال در انفرادی 37 فینال در دابل و 16 فینال در میکس دابل
همچین میگی اینارو که انگار خود راجر هم کم آدمی هستا
خوب راجر هم 23 تا نیمه نهایی و 18 تا فینال پیاپی گرند اسلم و 16تا قهرمانی گرنداسلم داره
حالا اگه گفته بود نادال 1 رو از دست میده هم همینقدر شما میگفتی تمام عیار و کارشناسانست؟
من کاری ندارم راجر بر میگرده یا نه؟
راجر تلاشش رو داره میکنه نه کم میزاره نه اینکه نخواد باشه اما واقعا بعضی وقتا زورش نمیرسه و بعضی وقتا خیلی زود تمرکزشو از دست میده مثله گذشته نیست
با کوروش موافقم راجر ، راجر گذشته نیست خیلی فرق کرده اما نشون هم داده اگه بیشتر تلاش کنه بازم ممکنه بتونه و چیز غیر ممکنی نیست و اتفاقا قابل رسیدن هم هست
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: