نمایش پست تنها
قدیمی 03-08-2014, 10:44 PM   #13
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس تورنمنت ایندین ولز 2014 امریکا (BNP Paribas Open)

سلام .یه سوال از دوستان داشتم.راستش بعد از بهم ریختن بین اسپورتها ، تصمیم گرفتم دیش نایلست رو( باتوجه به اینکه بین اسپورتهای مونده رو عربست هم هست) به جهتی دیگه که بشه باهاش راحت مسابقات تنیس رو دید تغییر بدم.هدف اولم ماهواره اموس بود که پکیج yes روشه .اما شنیدم که کمی فریز داره و بعضیها میگند رو اعصابه.میشه لطفا ماهواره ای و کانالی رو معرفی کنید که بشه تمام مسترزهای سال رو روی اون دید و من اون جهت رو بگیرم؟چون نمیشه که برای هر مسترز من جهت عوض کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.مثلا این کانال digi sport ،میشه تمام مسترزهای سال رو باهاش دید یا نه؟ یا مثلا قبلا اسکای اسپورت 2 و 1 روی ماهواره nss بود و باز میشد با شیرینگ.نمیدونم الان هم هست یا نه.یا کانالی دیگه.ممنون میشم سریعتر راهنمائی کنید.در ضمن من هاتبرد دارم.اما پارازیت روی هاتبرد زیاده و عملا اکثر کانالها رو ندارم.مثلا اسکای و پولست رو بدون فریز دارم اما با توجه به پارازیت ، فقط 2 به بعد تا 10 صبح.میدونم بازیهای ایندین ولز و میامی میفته آخر شب تا صبح .اما فکر بعدها رو هم میکنم.مثل مسترز مونته کارلو و .. ممنون میشم راهنمائی کنید.

ویرایش توسط mehdi_juve : 03-08-2014 در ساعت 11:15 PM
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: