نمایش پست تنها
قدیمی 10-16-2015, 10:24 PM   #86
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
اين jfk يه ادم الاف بي هويته بچه ها جوابشو ندين همه رو مثل خودش احمق فرض ميكنه با اي دي هاي مختلف مياد پست ميزاره كارو باري هم نداره وله چادر زده فدرر بدجوري سوزوندتش اينقد تنفر داره ازش ماهها و سالاها بايد اينجا بموني و پست دو زاري بزاريو كسيم ادمت نكنه تا شايد نواك بتونه به راج حتي نزديك بشه يكي بياد دموشو بگيره پرت كنه بيرون اينجا واقعا اينقد بي صاحب شده امثال اين ادما كه جايگاهي تو اجتماع ندارن بياد توهينو فحاشي كنه يكي بياد يه سرو ساموني به اين سايت بده و اين ولگردو بندازه بيرون اقا ما مجبوريم از اين الفاظ استفاده كنيم چون اين ادم قابل احترام نيست من مخلص هم طرفداري نواكم هستم يكي دو نفر كه شخصيتشون مثل همين jfk هست ازش حمايت ميكنن البته اينجور ادما به هيچ جا نميرسن اصولا چون شخصيت ادما نشانه جايگاه ادماس دستم يه روزي بلاخره بهت ميرسه حتي اون حمايت كنندهات هم باهشون به تسويه حسابي ميكنم فعلا كارهاي مهمتري دارم بچه ما كوچيك همتونيم ببخشيد بند رو بخاطر الفاظ بدي كه به كار بردم فقط كسي نياد بگه اهاي اينجا اين چه حرفاييه زدي جواب دندان شكن ميدم فقط هدفم صلح و صفا تو سايت و مثل قديم همه دور هم در محيط دوستانه بحث و تبادل نظر كنند
سلام داریوش جان.جناب jfk(جوجه فکلی کم عقل)همونطور که از لقبش پیداست با خودش هم مشکل داره.شنیدی که می گن یک سیب گندیده یک جعبه سیب رو خراب و گندیده می کنه.این قضیه حکایت جوجه فکلی کم عقل(jfk)رو داره که به تنهایی این سایت رو به لجن کشیده و من نمی دونم که چرا هیئت نظارت هیچ فکر عاجلی برای این غده سرطانی نمی کنند .تا یک سایت رو از دست این جوجه فکلی نجات بدند.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: