نمایش پست تنها
قدیمی 04-28-2013, 12:39 PM   #114
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

سلام دوست عزیز، اگه ممکنه لطفاً از فونت فارسی استفاده کنین.

از بین زه های نایلونی هد، من فقط با زه Head RIP control بازی کردم که زه خیلی خوبی بود و اسپین خوبی هم به توپ می داد، اما کنترلش از زه های پلی استر کمتر بود. من هم درست متوجه نشدم که سوال اولت دقیقاً چیه، اما اگه منظورت مقایسه بین Head Sonic Pro و Signum Pro Tornado هست باید بگم که من متاسفانه با هیچکدومشون بازی نکردم و نمی تونم نظر دقیقی بدم، اما بر طبق مشخصاتشون به نظر میاد که Signum Pro زه بهتری باشه. شما با توجه به اینکه می گی رالی کردن نقطه ی قوتته، من اینطور فکر می کنم که اهل وینر زدن نیستی و به جای اینکه ضربات قدرتی بزنی دنبال این هستی که حریفت رو وادار به خطا کردن کنی یا اینکه با زدن توپ توی زاویه ها ازش امتیاز بگیری، در این صورت بهتره که از سیگنوم پرو استفاده کنی چون توانایی دادن اسپین بیشتری نسبت به زه هد داره و با استفاده از این اسپین می تونی کاری کنی که کمتر توپ هات بیرون برن.
اگر به سایر زه های Signum Pro هم دسترسی داری، زهی که توی پست قبل گفتم Signum Pro Plasma Hextreme رو حتماً امتحان کن، مطمئن باش که اگه اهل بستن زه های پلی استر باشی خیلی خوشت میاد ازش. سایت سیگنوم پرو هم یه پیشنهادهایی برای زه ترکیبی داره که به نظر مفید میان. در عین حال یه توضیح خوب هم در مورد ترکیبی بستن زه ها داره که به مراتب از توضیحی که من این پایین نوشتم بهتره.:

http://www.signum-pro.com/html/engli...ex_startup.htm

مزیت ترکیبی بستن زه ها هم اینه که می تونی از مزیت های دو تا زه همزمان استفاده کنی. زه های Main زه های اصلی هستن و اون ها نقش تعیین کننده در ضربه ای که به توپ وارد می کنی دارن، اما زه های Cross بیشتر اون چیزی رو که ازش به عنوان feel یاد می شه رو ایجاد می کنن. مثلاً اگه یه زه سفت مثل RPM BLAST یا Solinco Tour Bite داشته باشی با استفاده از یه زه نرمتر (چه پلی استر باشه چه نایلون) می تونی از اون سفتی صفحه ی زه کم کنی. البته از لحاظ مالی هم مقرون به صرفه تره (از دید من) خود من یه ریل زه پلی استر ارزون خریدم و اونا رو همیشه می دم توی بخش کراس بندازن و زه های بهتر رو توی بخس مین، با این کار می شه از هر ست برای دوبار زه انداختن استفاده کرد.

ویرایش توسط mspayam : 04-28-2013 در ساعت 12:46 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: