نمایش پست تنها
قدیمی 09-09-2009, 11:35 AM   #409
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
سعید جون من کی گفتم رادیک ضعیفه!؟ گفتم مقابل فدرر همیشه بد کار می کنه و هد تو هدشون هم بیانگر این هست... مگه میشه رادیکی که طی 5 سال اخیر تنها 5 هفته از تاپ تن خارج شده رو ضعیف دونست!؟

در مورد حریفان زمان هیوئیت هم باید به نکته ای اشاره کنم که نه آغاسی و نه سافین ثباتی که رادیک و فدرر و حتی نواک در زمان رافا داشتن رو نداشتن... آغاسی مدام در حال بالا پائین بود تا زمانی که استرالیا برسه و خوب کار کنه و تداوم لازم برای اینکه کار هیوئیت رو سخت کنه نداشت... حتی مصدومیت های طولانی هم داشت و فرصت خودنمائی برای لیتون زیاد بود...سافین هم قدر خودش رو ندونست و خیلی زود تمام امید های هوادارانش رو نقش بر آب کرد و هم زیاد مصدوم شد که ردش هم خیلی پائین رفت

این در حالیه که فدرر طی 5 سال اخیر اصلا مصدومیتی که موجب کناره گیریش از تورنمنتی بشه نداشته پس کار رافا خیلی سخت تر بوده! ضمنا فدرر چه از نظر فنی چه از نظر بدنی خودش اندازه ی دو تای آغاسی و سافین هست!!!

بهر حال شرایط بازی رافا طی 4/5 سال اخیر خیلی سخت تر و فشرده تر از هیوئیت بوده... الان هر تنیسوری میاد میشه مدعی اون زمان تعداد معدودی شاخ می شدن!!

به نظر من رافا و فدرر قوی ترین رقیب کل تاریخ تنیس هستن.
همیشه گفتم
راجر فدرر ضرباتی رو می زنه که هرگز کسی شبیهش رو هم نمی تونه بزنه.
رافا هم گاهی توپهایی رو برگشت می ده که هرگز کسی تمی تونه.

راجر فدرر که نیازی به تعریف نداره
رافائل نادال هم واقعا گوله ی استعداد هست و با امثال هیوئیت حتی در دوران اوجشون قابل مقایسه نیست
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: