نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2011, 06:34 PM   #13
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط lord amir نمایش پست ها
جناب پویا اسم بنده رو حذف کن اسم دوستان قدیمی تر و با تعصب تر بگذار.
لطفا این کار را انجام بده
ممنون
ممنون از لطفت امیرخان!

ولی الان دیگه نمیشه چیزی عوض بشه! اگرم بشه من بلد نیستم عوضش کنم... بازم مرسی!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط javi نمایش پست ها
من نمیدونم کی از کجا میدونه کی متعصب تره ، وقتی همه تو یه محیطه مجازین ،اینکه هرکی بصورت افراطی تمام شبانه روز تو این سایت از راجر یا .. طرفداری کنه واسه شما ملاک میشه ؟
میشد بهتر از این نظر بخواین مثلا" کدوم طرفدار راجر منطقی تر،محبوب تر یا با سواد تره نزد بقیه ،اونوقت از رو فعالیت یا نوشته هاشون تو این مدت میشد نظر بدی ،که من اونوقت شمارو هم انتخاب میکردم بعد از 2-3 نفر دیگه البته
به هر حال هر کسی یه ملاکی داره دیگه ، درست یا غلطش هم خیلی واضح نیست! حتی اگه همه این افراد هم باهم کاملا از نزدیک آشنا بودن ، بازم نمیشد ملاک خاصی تعریف کرد. این مسائل علوم انسانی هست و فرقش با ریاضی اینه که هیچ چیز قطعی نیست و براساس احتمالات قویتر اکثر مسائل...

اون پیشنهاد هم که گفتی خوبه . علاقه مند هستی میتونی خودت اجراش بکنی! از نظر لطفت هم ممنون!

-------------------------------------------------------------------------------
در کل این نظرسنجی ساده هست و اصلا نمیشه گفت (چه فدرر ، چه نادال) مثلا کسی که 15 تا رای آورده از کسی که 10 تا رای داره ، تعصبش بیشتره. قرار نیست با این نظرسنجی ها چیزی اثبات بشه... خودمم اصلا فک نمی کردم 4 تا رای بیارم!
من می خواستم بدونم نظر کاربرا در این مورد چیه! همین...!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: