نمایش پست تنها
قدیمی 05-08-2011, 07:40 PM   #13
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pooyan-B نمایش پست ها
درود...

اصلا بحث اين نيست كه من فدرر رو بيشتر دوس دارم يا تو يا يكي ديگه يا من هوادار واقعي هستم يا تو! چون معياري واسه اندازه گيري وجود نداره! اما حرفات يه خورده كه نه خيلي نا اميد كنندس! تو ادعا ميكني كه بر اساس شواهدي كه وجود داره و اونچه كه از فدرر ميبيني داري حرف ميزني و فكر ميكني راجر فدرر براي اينكه باختهاش تموم شه كنار بكشه!

اين روشي كه ميگي روشي هست كه يك آدم ترسو در پيش ميگيره! من ميگم مرد باش و بجنگ! شما از روزي كه طرفدار راجر شدي فقط بردهاش رو ديده بودي؟! مگه راجر قبل از امسال كم باخته بود؟! درسته كه افت زيادي كرده بود اما يكبار هم گفتم راجر تموم نشده چون كه امسال پيشرفت داشته و بازهم ميتونه به پيشرفت ادامه بده!

مطمئنا اين حرفاي من تاثير چنداني نخواهد داشت اما دوست من چند دقيقه وقت بزار و به اين موضوع خوب فكر كن!تنيس بدون فدرر؟! به لحظه خداحافظي فكر كردي؟!

اون تيكه پيرمرد هم خيلي زشت بود!

و بابت اينكه وقتتون رو گرفتم معذرت ميخوام!
آره من که نمیتونم این لحظه رو ببینم، ولی زمانی خداحافظی خواهد کرد که پتانسیل قهرمان شدن رو در گرند اسلم نداشته باشه،در صورتی که دیشب یکی از بهترین بازیهاش رو به نمایش گذاشت ، (منهای اون سوتی ها )ولی خیلی امیدوار کننده بود و خودش رو یک مدعی خواند.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: