نمایش پست تنها
قدیمی 05-28-2016, 09:21 PM   #37
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون گرند اسلم آزاد فرانسه 2016 (Roland Garros)

تنیسور شماره 5 جهان از حساسیت المپیک می گوید.
طرفداری- المپیک بزرگترین آوردگاه برای بسیاری از رشته های ورزشی است از جمله تنیس. خبر هایی به گوش رسیده است که تنی چند از برترین های تنیسور ها قصد شرکت در المپیک 2016 ریو را ندارند.

به نقل از tennisworldusa، رافائل نادال که به علت مصدومیت تنیس رولاند گاروس را ترک کرد از تصمیم این بازیکنان متعجب است.

تجربه بازی کردن در المپیک با بازی در هر تورنمنت دیگری متفاوت است. المپیک مهمترین رویداد ورزشی در جهان است. اگر شما نمی خواهید در بزرگترین رویداد ورزشی جهان حاضر باشید سخت است که خود را برای دیگر مسابقات تهییج کنید. هر کس آزاد است که تصمیم خودش را بگیرد اما من می دانم شرکت نکردن در المپیک چقدر اسخت است. من نمی توانم بازیکنانی را درک کنم که نمی خواهند در المپیک شرکت کنند. این چیزی نیست که هر سال رخ بدهد. در نهایت شاید شما بتوانید سه بار در المپیک به میدان بروید، اگر خوش شانس باشید.
بازیکنانی چون دومنیک تی اِم ، جان ایسنر، فلچیانو لوپز و برنارد تومیچ به ریو نخواهند رفت. گفتنی است نادال مدال طلای المپیک 2008 را دارد اما در المپیک 2012 غایب بود.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: