نمایش پست تنها
قدیمی 12-03-2014, 11:43 PM   #215
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
ای کاش یه ذره شهامت داشتی فقط یه ذره که حداقل اعتراف میکردی امضات رو عوض کردی که قبلا نوشته بودی نه خدایی وجود دارد و ...کاش حداقل مانی شهادت میداد.

یه نگاه به این پستت بنداز یه پاراگراف هشتصد خطی نوشتی. تو هنوز نگارش صحیح رو بلد نیستی چقدر هم که عقده ای تشریف داری از اون اول حضورم تو فروم رو مثل بچه های دو ساله غلط غلوط و پرت و پلا دروغ نوشتی...چه عقده ای هستی تو یکی...
چقدر ترحم انگیزی....

بدبخت برو اول اسم صحیح کتاب رو یاد بگیر بعدا بیا چت و پرت بگو استریت تاکر تکرار کن استریت تاکر تکرار کن بازم. حافظه قوی!!!

علیه من هجمه بود؟؟؟ یادت رفته همون موقع پاور نازنین درخواست کرد که اجازه بدن من پست هامو به انگلیسی بنویسم؟ ایشون گفتند که واقعا فوق العادس که یه شخص فارسی زبان انقدر مسلط و native-like بتونه پست بده.و کلی دیگه از بچه ها ازم حمایت کردن و پست دادن:شهاب/مهدی/محمد جواد/پوریا...

تو خودت یادت نیست اعتراف کردی به این موضوع؟

هیچی نیستی فقط یه مشت دروغ , پرت و پلا و تهمت. یه ذره وجدان داشته باش قدر ارزن شهامت. اندازه نوک سوزن مرد باش...من مثل تو دروغگو نیستم. همون موقع پاور عزیز به من پیغام خصوصی داد که من چند ساله خارج از کشور هستم که من واقعیتش رو گفتم که ساکن ایرانم. و با پاور عزیز به انگلیسی چت می کنیم و با هم در ارتباط هستیم.

من میام اینجا چهار تا پست درست حسابی میدم تو چی بیچاره فقط علیه فدرر پرت و پلا میگی.یه بار فکر کردی به کارات؟ غده سرطانی خودتی که تو این سایت به هیچ دردی نمیخوری و از امثال طفیلی چون خودت 289 حمایت میکنی و دوست خودت خطاب میکنی.امثال تو رو میگن dregs of the society

تو و اون 289 که صد بار بن شده فقط و تنها فقط علیه فدرر پست میدین همین. تو عقده ای بدبخت تا ساعت 7 صبح بیدار موندی فدرر به مونفیس ببازه بعد اومدی اینجا طوری صحبت کردی که انگار مونفیس بردته. این حرف من نیست حرف نیمای عزیز nima.a که از با ادب ترین بچه های این فرومه

دین نداری حداقل ازاده باش شهامت داشته باش مرد باش واقعا برات متاسفم خیلی ترحم انگیزی...

بچه ها لطف دارن و پست های بنده رو دوست دارن و منم با خیلی هاشون دوستم.تو چی؟؟؟ یه پست درست حسابی تو کل عمر... دادی؟؟ یه دوست اینجا داری؟ چند بار دیدم تو چت باکس خواستی یه حرفی زده باشی و شاید یه دوستی پیدا کردی ولی عملا همه (اسم نمیارم بیشتر ضایع شی) بهت کم محلی کردن. کلا عضو زائد این فرومی بدون هیچ شک و تردیدی.

همون موقع که بحث کردیم خود مانی که هوادار نادال هست گفت خوندن پست های مرتضی لذت بخشه. حتی هوادار های نادال از تو و امثال تو که فقط علیه فدرر پست میدین متنفرن. از امثال تو که صرفا عقده ای تشریف دارن و تو بحث فنی چیزی تو چنته ندارن.

همه اعضای سایت از تو و اون 289 که الان با نام کاربری just nole فعالیت مضر داره به شدت متنفرن حتی هوادارای نادال و نواک.چرا؟؟ تا حالا بهش فکر کردی؟چون به هیچ دردی نمیخورین و فقط کیفیت تاپیک رو پایین اوردین.چرا؟ چون چیزی تو چنته ندارین فقط بلدین علیه فدرر پست بدین. بعد میای شاکی میشی که اعضای سایت تو چت باکس مورد تمسخر قرارت دادن؟؟ برو خودت رو درست کن تا تحقیر نشی و مورد استهزای کاربرای سایت قرار نگیری.

هیچی تو چنته نداری هر بار فدرر برد فقط اومدی گفتی شانسی بود! فدرر/مونفیس فدرر/واورینکا واقعا هیچی تو چنته نداری و از مسائل فنی هیچی حالیت نیست. همه حرفت همینه:شانسی بود!

تو اگه شعور و سواد داشتی که نمیومدی اینجا که صرفا یه فروم ورزشیه اون امضاء و اواتار رو استفاده کنی...عقده ای.

امضای قبلیت رو یادته؟؟ ادعا نزد ایرانیان است و بس. کلا از نوع امضاهات کاملا مشخصه اصلا نرمال نیستی و بشدت عقده ای تشریف داری

هیچ... نشدی از چشم خدا میبینی؟ انداختی گردن خدا؟ تو خیلی بدبختی که دین و اعتقاداتتم از دست دادی...

من از محمود خواهش کردم اون پستم رو پاک نکنه که اعضای سایت بدونن چه ... هستی و در جواب پست خودت بود.

ای کاش پستات بود بقیه اعضا میدیدن کی از الفاظ رکیک ا ستفاده کرد. الکی به دروغ حرف محمود رو اضافه نکن و تغییر نده.خودتم خوب میدونی.خودت رو به ... نزن.

من از اعضای سایت حلالیت طلبیدم که رو اعصابشون قدم زدیم و با یه ... مثل تو بحث بیهوده کردم. تو که شهامت اونم نداری بیای حلالیت بطلبی.

هیجی نشدی تو این دنیا اومدی عقدشو سر بقیه خالی کنی پیشنهاد می کنم برو بیشتر در مورد کلمه پارازیت تحقیق کن بلکه بیشتر با خودت اشنا شی. ببین این واژه انگلیسی به چه معناس....parasite تو اگه حافظت قوی بود که الان ... نبودی!
شخصیتتو خوب نشون دادی... واقعا متاسفم. من دیگه هیچی نمیگم.

ویرایش توسط king of spin : 12-04-2014 در ساعت 12:21 AM
king of spin آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: