نمایش پست تنها
قدیمی 10-28-2009, 05:51 PM   #105
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rio نمایش پست ها
اینطوری باشه همه باید از رافا متنفر باشن چون تو این
سن کم این همه موفقیت بدست آورده.
کوروش جان قهرمان ها مثل ما ها نیستن که بخاطر مسائل
واهی تو سر هم بزنن و از هم کینه بدل بگیرن!
سهیل جان اولا این رو بگم که داویدنکو در حد رافا نیست خودت هم دیشب این رو گفتی! اگرم من دارم این بحث رو پیش میکشم برا این نیست که از داویدنکو میترسم و از بردن رافا ناراحتم ... مشکل من اینه بین این همه تنیسور واقعا زشته بیای همچین تعریفی بکنی و اینطوری خودت رو کوچیک کنی!
نمیگم داویدنکو کینه داره ولی از رافا خوشش نمیاد و این رو آشکارا بروز میده حتی تو مراسم جام دادن هم یه لبخند تصنعی زد و رفت جلوتر از رافا ایستاد در حالی که معمولا باید کنار Runner Up واستی و عکس بندازی!!! کلا از روی بازیش نگفتم از روی رفتارش گفتم که با رافا مشکل داره ولی رافا با کسی مشکلی نداره!! دیگه از سودرلینگ بدتر کسی با رافا رفتار نکرده بود ولی رافا حرفه ای تر از اینه که به دل بگیره یا کینه توزی کنه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rio نمایش پست ها
این نکته رو عرض کنم خدمت کوروش عزیز که این کاملا بدیهی هست
که تنیسورهای دیگر از فدرر که بیشترین عناوین رو داره و برترین
تنیسور تاریخ بشریت هست تعریف و تمجید کنن.
من با تعریف کردن مشکلی ندارم! همه باید از فدرر تعریف کنن ولی باید شان خودشونم حفظ کنن... سافین میگه فدرر بهترینه ولی میگه من میتونم شکستش بدم یعنی ضمن تعریف از فدرر اعتماد بنفسش هم نشون میده
داویدنکو رسما داره میگه من نمیتونم فدرر رو ببرم ختم کلام!!! خیلی برای یه حرفه ای بده که اینقدر خار و ذلیل بشه
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: