نمایش پست تنها
قدیمی 01-10-2014, 02:01 PM   #9
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

خب ما هم یه پستی در کنیم به مناسبت آغاز استرالیا

در مورد خودِ تورنمنت عرض کنم خدمتتون با اینکه بد موقعیه و دقیقا وسط امتحاناتم میوفته ولی همیشه OZ رو دوس داشتم . کلا همه چی سر برنامه انجام میشه . Day و Night هم داره و کلا خوبه دیگه .
در مورد دراو بخش مردان که پویا توضیحات تکمیلی رو دادند
در مورد راجــر که متاسفانه باید بگیم با این فرم و این دراو که بخواد بک تو بک با سونگا ، ماری ، نادال ، جوکوویچ بازی کنه واقعا کار دشواریه و شانسش رو خیلی کم کرده پس انتظار قهرمانی راجــر میشه صفر
کلی بخوایم در مورد دراو نظر بدیم با این وضعیت بعیده نوله به مشکل برخورد کنه ، با این بازیکنایی که بش خورده در روز بدش هم میتونه تا قبل فینال پیروز بشه . پیش بینی من اینه که نواک بدون دادن ست یا حداکثر 1 ست فینالیسته .
در مورد نادال هم باید بگیم متوسط رو به بالا ینی یکم از متوسط سخت تر بازی اولش با تومیکه و با توجه به اینکه راند 1 هست و هنوز بازیکنان تاپ به بالاترین سطح خودشون در تورنمنت نرسیدن و از طرفی هم تومیک میزبان هست یکم کار نادال در همون راند ابتدایی دشوار میکنه که البته بازم شانس بردش بالای 92 درصد هست . بعد دیگه فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه تا کوارتر و سمی . آزمون اصلی نادال جاییه که باید در کوارتر با دلپو بازی کنه که سابقه ترکوندن نادال رو در گرند داره ( 6-2 معروف ) . پیش بینی این سمت هم به نظرم فینالیست شدن نادال هست .

امیدواریم بازی های خوبی رو شاهد باشیم .

=======

در مورد زنان که این روزا خوشبختانه به یه ثباتی رسیده و تقریبا 2 3 نفر خاص قدرت رو در دست گرفتند که به نظر من اینجوری قشنگ تره تا اینکه هر اسلم شاهد 4 بازیکن متقاوت در سمی باشیم !!!
ویلیامز که کسی سر راهش نیس همرو به 6-1 6-1 میزنه احتمالا تا سمی . اونجا لی رو داره که چند سالی هست در OZ بهترین بازی های فصلش رو انجام میده . اگر لی به سمی برسه قطعا ویلیامز رو به چالش میکشه و میتونه خستش کنه .
در مورد اون سمت هم که فیوریت های من تشریف دارند
امسال وقت و حوصلشو ندارم طرفداری 1000 نفر رو بگیرم از الان میگم فقط مــریا و ویکا رو حمایت میکنیم باقی هم فعلا برن پی کارشون حوصله ندارم

سمی احتمالی مــریا - ویکا رو داریم که بازی خوبی هست ، بعدشم فینال احتمالا با ویلیامز

در قسمت زنان هم امیدواریم بازی های خوبی داشته باشیم و با قهرمانی مــریا یا ویکا تمام بشه و ما یکم بعد کُلی حال کنیم

ویرایش توسط Ahoura : 01-10-2014 در ساعت 02:25 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: