نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2016, 04:07 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پیچ نمایش پست ها
نصب adblock منجر به خطا ی ضمیمه شده میگردد!

درود بر شما

همان‌طور که پیش‌تر عرض شد، بنده به شخصه مدتهاست مشتری دائمی این سایت هستم و موارد بالا را ده‌ها بار در روز جاری و هزاران بار در چند سالی که این سایت StreamHunter (با نام جدید BatmanStream) فعالیت می‌‎کند، انجام داده ام. بنابراین، نه تنها صد در صد بلکه هزار درصد از صحت این گفتار و از امکان پذیر بودنش اطمینان دارم.

برخی وب‌سایت‌های Live Stream یا پخش زنده، به نصب افزونه های مسدود کننده ی تبلیغات حساس هستند. مثل سایت تلوبیون که کانال‌‎های صدا و سیما را روی اینترنت پخش می‌کند.

اما StreamHunter خوشبختانه از این دسته وب‌سایت‌ها نیست و برای کسب درآمد از چند کلیک کاربران، مته روی خشخاش نمی‌گذارد. بنده به شخصه به عنوان یکی از User-Friendlyترین وب‌سایت‌های پخش زنده رویدادهای ورزشی، همیشه قدردان ِـش هستم.

لطفاً روی ایــــــن لینک کلیک بفرمایید.

در گوشه‌ی راست و بالای تصویر، آیکون هشت ضلعی سرخ رنگ AdBlock Plus با حروف اختصاری ABP را ملاحظه می‌فرمایید. همان‌طور که در تصویر پیداست، این افزونه، تعداد 12 تبلیغ روی ویدیوی پخش زنده را تا کنون مسدود کرده و باعث شده بدون کوچکترین اختلالی و بدون نیاز به کلیک روی ضربدرهای تبلیغاتی، بتوانم مسابقه مد نظرم را از کانال «یورواسپورت دو» دنبال کنم.

این تست ساده را روی لپ تاپ با سیستم عامل ویندوز و مرورگر اینترنتی کروم انجام دادم. شوربختانه دستگاه اندرویدی در دسترس ندارم تا از پخش بدون دردسر مسابقات تنیس استرالیا روی تلفن همراه یا تبلت هم Snapshot بگذارم. به قول معروف It's not rocket science. در هر حال شیوه‌ی استفاده از این سایت خیلی خیلی ساده است.

تنها لازمه اش داشتن اینترنت با حداقل سرعت دانلود ترجیحاً یک مگابیت یا بهتر است.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: