نمایش پست تنها
قدیمی 03-22-2014, 08:57 PM   #635
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

با عرض تبريك سال نو , اين پست كه صرفا جنبه طنز دارد به عنوان عيدي و هديه تقديم به همه راجري هاي عزيز.اميدوارم كه هميشه شاد باشيد و لبخند بر لب داشته باشيد.

اميلي ديكنسون:انسانها به 2 دسته تقسيم ميشوند:1.انسانهايي كه راجر فدرر را دوست دارند2.انسانهايي كه راجر فدرر را دوست ندارند.دسته نخست افرادي متين,فهيم,با وقار,صبور, باشعور وپيروز هستند.مردانشان همانند فدرر جنتلمن و زنانشان همانند ميركا ليدي هستند.دسته دوم افرادي پرخاشگر,عصبي و بي ظرفيت هستند

البرت كامو:در زندگي فقط يك چيز را فهميدم انهم اينكه تا زنده هستم به شخصي به نام فدرر احترام بگذارم

ون گوك:در تمام زيبايي هاي خلقت,هيچ چيز همانند footwork فدرركبير مرا به وجد نمي اورد

چارلز ديكنز:انسانها به 2 دسته تقسيم ميشوند:1.انسانهايي كه راجر فدرر را دوست دارند2.انسانهايي كه راجر فدرر را دوست دارند!!

رافائل نادال:خود نيز ميدانم غرق در اشتباهم هر بار كه او را شكست دادم ميدانستم كه او همانند مرحوم جهان پهلوان تختي عمدا مي باخت تا بلكه پدر (سباستيان!) و مادرم(بل!!!!) طلاق نگيرند اما چه سود كه گرفتند!

حضرت عيسي:زماني كه مرا به صليب كشيدند,درد حريفان فدرر را در طول بازي تا حدي احساس كردم

مولانا جلاالدين بلخي:حاضر بودم شمس گور به گور ميگرديد تا ميتوانستم در عصر شما به تماشاي يك گيم از بازي فدرر (حتي مقابل تيلور دنت!) در تلوزيون سياه سفيد يا حتي امواج راديو به گوش جان بسپارم و پس از شنيدن صداي ضربات او ني خويش را براي هميشه بشكنم

يك روحاني و كشيش بسيار معروف و خيلي خارجي!(با صداي بلند خوانده شود):اي جوانان گمراه و عاصي,هر چه زودتر استغفار كنيد و هوادار راجر فدرر كبير گرديد

نلسون ماندلا(قبل از مرگ):به خدا سوگند از اينكه در ان نظر سنجي معتمد و محترم ترين انسانهاي دنيا بالاتر از راجر فدرر كبيرقرار گرفتم بسيار محزونم.

نلسون ماندلا(بعد از مرگ):به خدا سوگند مرا در اينجا مدام در مورد ان نظر سنجي مورد بازخواست قرار ميدهند و فقط به خاطر همين موضوع مرا در عالم برزخ نگه داشته اند.

حضرت موسي:ان دم كه عصايم را بر رود نيل زدم,ناگهان عصا را در دستانم همچون راكتي احساس كردم و خود را مردي از تبار كشور سوييس يافتم او مردي است كه قرن ها بعد ظهور خواهد كرد و دنيا را به لرزه در خواهد اورد

عده اي جوان نا اگاه و ضد راجري:ما خود نيز در درونمان ميدانيم كه گناه كار و غافليم,و فقط از روي غرورمان او را تكذيب ميكنيم,بايد غرور كاذبمان را بشكنيم(ان شا الله)

ساموئل بكت:99 درصد انسانها هوادار فدرر كبير و ان يك درصد هم هوادار كس ديگري نيستند بلكه گمراهاني هستند كه فقط از روي بخل و حسد شب و روز در ارزوي شكست او هستند هر چند انقدر قليل و ريز!!هستند كه با ميكروسكوپ هم رويت نميشوند...

رافائل نادال(دوباره):خود نيز خوب ميدانم كه او وقتي ميبيند من يك صدم او هم هوادار ندارم عمدا و از روي ترحم بازي را واگذار ميكند تا بلكه من هم اندك هواداراني داشته باشم

ویرایش توسط swiss express : 03-22-2014 در ساعت 09:03 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: