نمایش پست تنها
قدیمی 05-14-2014, 05:53 PM   #9
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

خب برای من چنین اتفاقی خیلی هم عجیب نبود...طبیعتا راجر فدرر یک هفته ی شلوغ خانوادگی رو پشت سر گذاشت و همون طور که مشخص بود دغدغه ی اولش در این روزها خیلی به تنیس ارتباطی پیدا نمی کرد.. فاصله ای که از مونت کارلو افتاد تا امروز طبیعتا ریتم مورد نظر رو دور کرد از بازی فدرر و همان طور که در ابتدا گفتم «مسائل خانوادگی» هم باعث شد تا راجر نتونه اون طور که باید و شاید با تمرکز و انرژی کامل هفته ی گذشته رو تمرین کنه...

راجر امروز بد بود اما مطمئن باشید بد بودن امروز با بد بودن پارسال بسیار متفاوت بود...دست کم بعید می دونم در این مقطع از فصل به روزهای فاجعه بار گذشته برگرده ریتم بازی فدرر...

با این حال امیدوار بودم چند دوری تو رم بازی کنه ولی خب عیبی نداره، از حالا دیگه با این باخت تلنگر لازم هم زده شده تا فدرر از خواب شیرین خانوادگی بیدار بشه...به هر حال کارهای دیگه ای هست تو این فصل که حیفه انجام نشه...

به شخصه امیدوارم با از سر گیری تمرینات جدی و بازگشت تمرکز، در رولند نمایش خوبی داشته باشه راجر...ضمن اینکه چه قدر هم هوا سر ناسازگاری داشته تو این چند روز در رم...سطح بازی ها رو به شدت می یاره پایین...امیدوارم اوکی شه برا مراحل بالاتر...

ویرایش توسط roger 4 ever : 05-14-2014 در ساعت 05:59 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: