نمایش پست تنها
قدیمی 06-19-2012, 02:01 AM   #322
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

احتمال افزايش محروميت و جريمه نلبنديان

ATP قصد بازبيني كردن حركت ديويد نلبنديان در جريان مسابقه فينال تورنومنت كويينز را دارد، جايي كه با لگد كردن تابلو تبليغاتي باعث مصدوم شدن داور خط شد.نلبنديان بلافاصله از ادامه بازي محروم شد و قهرماني به مارين چيليچ رسيد.
نلبنديان در حال حاضر بالاترين جريمه داخل مسابقات را دريافت كرده و تمام جايزه مالي و امتيازات حاصل شده را از دست داده، ولي قوانين ATP اظهار مي كنند خطايي به اين بزرگي مي تواند محروميت هاي بيشتري را تحت “قانون شكني بزرگ با رفتار خشن” و يا “رفتار متناقض با تماميت ورزش” در پي داشته باشد.بازيكن آرژانتيني عذرخواهي كرد ولي همچنين در مصاحبه تلويزيوني از ATP شديدا انتقاد كرد كه خودش مي تواند جريمه و محروميت به دنبال داشته باشد.
در آزاد استراليا 2012، نلبنديان به خاطر پرتاب بطري آب به سمت يكي از كاركنان بعد از شكست پنج سته مقابل جان ايزنر، 8،000 دلار جريمه شد.با اين وجود، چون گرند اسلم ها و ATP معمولا با هم هماهنگ نيستند، ATP ميزان جريمه آزاد استراليا را در نظر نخواهد گرفت، كاري كه در صورت انجام پذيرفتن سبب بازبيني مجدد بر اساس قانون “خطاهاي بيش از حد در مسابقات” ATP مي شد و بلافاصله هشت هفته محروميت و 10،000 دلار جريمه نقدي به همراه داشت.
يك سخنگوي ATP‌ به TENNIS.com گفت هنگامي كه معاون اجرايي قوانين و مسابقات ATP موضوع را بازبيني مي كند، احتمالا رفتار نلبنديان در كل 12 ماه گذشته در نظر گرفته خواهد شد.
محروم شدن نلبنديان از شركت در ويمبلدون خيلي غير محتمل به نظر مي رسد، حتي با وجود محروميت.تجديد نظر باعث به تاخير افتادن هر محروميت مي شود؛ همچنين گرند اسلم ها و ATP هيچ توافقي درباره قوانين محروميت بازيكنان ندارند، پس ويمبلدون بايد جداگانه او را محروم كند.
به علاوه، پليس لندن در حال پيگيري شكايت انجام شده عليه نلبنديان به خاطر اين اتفاق است.يك سخنگوي پليس به رسانه هاي بريتانيايي گفت “پليس پايتخت در حال بررسي است.اتهام حمله وارد شده است.”

اودين: درباره بازيم خيلي آموخته ام

ملاني اودين با شكست شماره 1 پيشين جهان، يلنا يانكويچ در بيرمنگام به اولين قهرماني خود در تور زنان دست يافت.بازيكن 20 ساله آمريكايي كه در سال 2009 با صعود به دور چهارم ويمبلدون و ¼ نهايي آزاد آمريكا توجه زيادي را به خود جلب كرد، رنكينگ خود را از 304 در ابتداي آوريل به رتبه 122 رساند و همچنين سهميه وايلد كارد ويمبلدون را دريافت كرد.
اودين به خبرنگاران گفت: “يكي از بدترين لحظت، بعد از ويمبلدون سال پيش بود.پايان سفر اروپا برايم بود و فكر كنم در همه مسابقات شكست خورده بودم.در مرحله اول پنج يا شش تورنومنت باخته بودم، به جز يكي.حس خيلي بدي داشتم.قطعا مي دانستم همه چيز بهتر مي شود.بعد از آن استراحت كردم و آماده و شاداب براي ادامه بودم، ولي اتفاقات باز هم بهتر نشدند.منتظر بودم اتفاقي رخ دهد و نداد...درباره بازيم خيلي آموخته ام، چگونه مي خواهم بازي كنم، چگونه در محدوده خودم بازي كنم و بيش از تواناييم كاري انجام ندهم.اين كاري بود كه در كل هفته خوب انجام دادم.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: