نمایش پست تنها
قدیمی 09-14-2015, 10:28 PM   #393
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

ضمن عرض تبریک به دوستداران نواک خصوصا behsanو سروش عزیز واقعا شکست خیلی دردناکی به شخصه برای من بود هنوزم نتونستم این بازی رو هضم کنم انصافا راجر در مجموع بازی خوبی انجام داد انتظار داشتم ارور زیاد بده چون بازی با نواک نیاز به ریسک بیشتر در ضربات داره ولی وقتی 23 فرصت برای بریک داری نتونی استفاده کنی نتیجش میشه این شکست.
یادم بعد بازی سمی ویمبلدون 2012 راجر بعد پیروزی بر نواک گفت در همچین بازی هایی که 3 از 5 وقتی نتیجه 1.1 میشه ست 3 خیلی مهم و دلیل پیروزیش رو پیروزی در ست سوم بیان کرد دقیقا درست میگفت با کمی نگاه به 3 شکست راجر در فینال اسلم نشون میده راجر همش ست 3 رو باخته دیشب راجر ست اول زیاد خوب نبود اما باز میتونست بازی رو برگردونه که نشد اما از ست دوم به بعد تا ست 3 راجر خیلی خوب بود همونجور که میخواست بازی کرد تلاش زیادی کرد جلو بیفته که نشد نصف بریکی که شد راجر در گیم خودش جلو بود اونم 40.15 اما تمرکز بالا نواک باعث شد بخوبی ورق بازی رو برگردونه همش ست 3 میاد جلو چشام مطمئن بودم راجر اگه ست سوم رو میگرفت الان پیروز این میدان بود تا بیش از پیش به این نکته پی ببرم بازی نواک با راجر خیلی نزدیک و لحظه ها تعیین کنندست یادم نمیاد اینقدر کسی از نواک در سطح سریع فرصت برای بریک داشته باشه اما وقتی نتونی نتیجش میشه این.
بعد از ویمبلدن 2015 گفتم راجر نمیتونه دیگه گرند بگیره اما بازی دیشب نشون داد راجر بدون گرند 18 جایی نمیره نمیدونم کی و کجا ولی همینجا به همه دوستداران راجر میگم این راجر قهرمان پایان فصل امسال میشه و قطعا سال اینده 1 گرند دیگه به افتخاراتش اضافه میکنه یادتون نره.
هرچند بگم راجر گرندم نگیره همین که با 34سال سن و درحالیکه نادال ماری و و و نفرات خوب دیگه هستش میاد بدون از دادن ست به فینال میرسه و در ی بازی نزدیک اپسیلونی مغلود بهترین و امادت ترین و باثبات ترین تنیسور چندسال اخیر میشه باید قبول کرد نواک در اسلم ها امیدش برای قهرمانی بیشتر همین.
ضمنا نباید از بازی خوب نواک ثبات بینظیرش تمرکز عالیش عبور کرد هرچند بعید میدونم سال اینده مثل امسال اینقدر موفق در گرند باشه ولی تواناییشو داره تا رکورد گرند راجر رو بزنه هرچند خیلی خیلی سخته فکر میکنم اخر 2016 میشه راحتر فهمید نادال و نواک میتونن رکورد راجر رو بزنن یا نه اما رکورد نامبر وان بودنو به احتمال زیاد خیلی نزدیک میتونه بشکونه.
موفق پیروز و سلامت باشین در آرامش بدروووووود تا شانگهای
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: